|
کد مطلب: 60391

دادستان زاهدان: ادعا‌ها در مورد ضرب و شتم «ابراهیم ریگی» در کلانتری صحت ندارد

دادستان زاهدان: ادعا‌ها در مورد ضرب و شتم «ابراهیم ریگی» در کلانتری صحت ندارد

دادستان زاهدان با بیان اینکه برای متهمان فوت ابراهیم ریگی پرونده قضایی تشکیل شده است، گفت: نیابت قضایی برای بازداشت متوفی به شهرستان زهدان داده شده بود، اما شاکیان خصوصی به صورت خودسرانه اقدام به دستگیری وی می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری سیستان و بلوچستان، مهدی شمس آبادی در مورد جزییات فوت ابراهیم ریگی،اظهارداشت: فرد مورد اشاره ۲ شاکی خصوصی داشته است.

وی بیان کرد: شاکیان ابراهیم ریگی به اتهام خیانت در امانت و کلاهبرداری در دادگستری چابهار از وی شکایت و حکم جلب وی را دریافت کرده بودند.

دادستان زاهدان ادامه داد: نیابت قضایی برای بازداشت ابراهیم ریگی به شهرستان زهدان داده شده بود، اما شاکیان خصوصی به صورت خودسرانه اقدام به دستگیری وی می‌کنند.

وی افزود: شاکیان خصوصی ابراهیم ریگی عصر روز واقعه در مسیر تردد وی کمین کرده و اقدام به تعقیب او می‌کنند.

شمس آبادی ادامه داد: در جریان تعقیب و گریز، ابراهیم ریگی روی زمین می‌افتد و از حال می‌رود، شاکیان او با اورژانس تماس می‌گیرند و اورژانس به محل اعزام می‌شود و طبق اعلام اورژانس، ابراهیم ریگی به علت ایست قلبی فوت کرده است.

دادستان زاهدان گفت: هم‌اینک 2 شاکی ابراهیم ریگی به اتهام قتل از ناحیه بازپرس ویژه قتل در بازداشت هستند تا پزشکی قانونی علت تامه فوت را اعلام کند. بعد از اعلام نتیجه از سوی پزشکی قانونی تصمیم مقتضی اتخاذ خواهد شد.

وی بیان کرد: ادعاها در مورد ضرب و شتم ابراهیم ریگی در کلانتری صحت ندارد و در زمان فوت وی ماموران کلانتری در محل حضور نداشته‌اند.

 
 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار