کد مطلب: 60228

عضو کمیسیون اقتصادی: مجلس باید افرادی که توان کار ندارند را به صلابه بکشد

عضو کمیسیون اقتصادی: مجلس باید افرادی که توان کار ندارند را به صلابه بکشد

سیدغنی نظری خانقاه عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی طی تذکری در صحن علنی مجلس، گفت: انتظار داریم تا رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت برای بهبود شرایط عمومی مردم به جد پای کار بیایند.

سیدغنی نظری خانقاه در نشست علنی امروز (دوشنبه، یکم اسفندماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکری در زمینه مشکلات معیشتی مردم، گفت: گرفتاری های عمومی مردم روز به روز بیشتر می شود و تیم اقتصادی دولت باید در این زمینه توضیح دهد و مجلس در این بخش از دولت انتظار بهبود شرایط را دارد.

وی افزود: مجلس باید افرادی که توان کار نداشته و برای مردم گرفتاری ایجاد می کنند را به صلابه بکشد.

نظری ادامه داد: از همکاران خواهش می کنم نگاه جریانی و سیاسی را کنار گذاشته و رئیس جمهور را به طور محکم پای کار بیاورند.

وی با بیان اینکه دولت باید برنامه های عملیاتی خود را به درستی توضیح دهد، تصریح کرد: اینکه در تلویزیون می گویند شرایط به اصطلاح گل و بلبل است، این طور نیست و شرایط در بیرون به نحو دیگری رقم می خورد.

نظری با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تاکید کرد: مردم در ۲۲ بهمن ثابت کردند که پای کار انقلاب و رهبری هستند و اکنون وظیفه مسئولین است که پا به میدان گذاشته و مشکلات را برطرف کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به نابسامانی در حوزه ارز، تصریح کرد: روز به روز نرخ دلار افزایش پیدا می کند لذا ما هم در قبال این مسئله و در مجلس نباید عنصری خنثی باشیم.

وی با بیان اینکه ما در دلسوزی رئیس مجلس هیچ شکی نداریم، گفت: ما خواستار این هستیم که رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت به جد پای کار بیایند و درباره برخی مسائل در مجلس توضیح دهیم چرا که با روش فعلی مشکلات زیاد خواهد شد.

 

منبع خبر : ایلنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار