کد مطلب: 60099

فیلم؛ برای بررسی مسمومیت دانش‌آموزان؛ وزیر بهداشت راهی قم می‌شود

وزیر اطلاعات گزارشی از بررسی‌های اولیه در خصوص مسمومیت دانش‌آموزان در قم و تهران در جلسه امروز هیات دولت ارائه دادند.

به گزارش فراز، سخنگوی دولت از سفر وزیر بهداشت به قم برای بررسی میدانی مسمومیت دانش آموزان قمی خبر داد.

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران در حاشیه هیات دولت گفت: بنا بر درخواست آموزش و پرورش هیات دولت با تامین هزینه های لازم میزبانی المپیاد فیزیک را در سال 1403 وزارت آموزش و پرورش موافقت کرد. 

وی در خصوص مسمومیت دانش آموزان قمی اظهار داشت: در جلسات قبلی توسط وزیر آموزش و پرورش توضیحاتی ارائه شده بود و ماموریتی که وزیر محترم اطلاعات داده شده بود امروز وزیر اطلاعات گزارشی را به هیات دولت ارائه کردند که البته فرضیه های مختلفی بود که در حوزه های پزشکی در حال بحث و بررسی با ظرفیت های پزشکی استان قم است. 

سخنگوی دولت اظهار داشت: رئیس دانشکده علوم پزشکی استان قم خودشان متخصص حوزه سم شناسی هستند و ظرفیت پزشکی خوبی خود استان قم دارد 15 عضو هیات علمی از دانشگاه های استان قم در حوزه های پزشکی و مرتبط با پزشکی در حال همکاری برای بررسی موضوع هستند. 

وی ادامه داد: هیات دولت وزیر بهداشت را عازم قم کردند که از نزدیک و به صورت میدانی تر موضوع را مورد بحث و بررسی قرار دهند، هیچ یک از این دانش آموزان بستری در بیمارستان نماندند و این گذرا بوده و در گزارشات اولیه اثر ماندگاری نداشته است. 

با توجه به همراهی وزرای هیات دولت در همراهی رئیس جمهور به چین، سعی شد که امروز بیشتر وقت جلسه به مسائلی که از پیش مقرر شده بود و گزارشات ارائه شده از سوی دستگاه های مختلف اجرایی کشور  اختصاص داده شود و در خصوص آن موضوعات بحث و بررسی صورت بگیرد بویژه برخی از بیانات و دستورات مقام معظم رهبری که در دیدار اخیر خود اشاره کرده بودند. 

 

 

 

حجم ویدیو: 8.62M | مدت زمان ویدیو: 00:01:53 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار