کد مطلب: 60023

وضعیت ترافیکی پایتخت، یک روز پس از بارش برف؛ ترافیک در بزرگراه‌ها سنگین است

وضعیت ترافیکی پایتخت، یک روز پس از بارش برف؛ ترافیک در بزرگراه‌ها سنگین است

سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به لغزندگی معابر گفت: اکنون ترافیک در مسیرهای بزرگراهی پایتخت سنگین است.

سرهنگ محمد رازقی روز دوشنبه درباره وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت به خبرنگاران گفت: با بررسی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک به‌دلیل شروع لغزندگی معابر در شهر تهران هستیم.

وی افزود: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک است.

سرهنگ رازقی ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌ دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.

به گفته وی، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌ سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد ، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

سرهنگ رازقی اضافه کرد: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگین است.

وی تاکید کرد: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در همه تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی‌ها به‌منظور نظم بخشی به بزرگراه‌ها در حال اجراست.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد: موتورسواران از تردد در معابر و در باران و برف خودداری کنند زیرا این وسیله نقلیه در این شرایط به شدت ناایمن و خطرناک است و با کوچکترین لغزندگی به سرعت از کنترل خارج شده و واژگون می‌شود.

وی از رانندگان وسایل نقلیه خواست در این شرایط به‌خاطر میدان دید کم، حتما با سرعت مطمئنه تردد کرده و فاصله طولی را حتما با خودروی مقابل حفظ کنند همچنین رانندگی با چراغ روشن را مد نظر داشته باشند و حتما باک وسیله نقلیه را پر کنند.

سرهنگ رازقی از مدیریت شهری به‌ خاطر تصمیمات امروز درباره دیرتر باز شدن مدارس نوبت صبح در ساعت ۹.۳۰ و رایگان شدن حمل و نقل عمومی تا ساعت ۱۰ و نیز توزیع سفر در ساعات مختلف و به تبع آن کاهش میزان ترافیک صبحگاهی قدردانی کرد.

 

منبع خبر : ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار