|
کد مطلب: 59973

بیانیه مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه درباره خرابکاری در اصفهان

بیانیه مشترک وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه درباره خرابکاری در اصفهان

وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اطلاعیه مشترکی پیرامون عوامل خرابکاری در مرکز صنعتی وزارت دفاع در اصفهان منتشر کردند. در بخشی از این اطلاعیه مشترک آمده است:

با توجه به ادامه‌داربودن جریان تحقیقات از متهمین بازداشت‌شده، لذا اطلاعات تکمیلی در زمان مقتضی منتشر خواهد شد. اجمالاً تاکنون دخالت مزدوران رژیم موقت صهیونیستی در آن اقدام اثبات شده است. متن این بیانیه به شرح ذیل است:

با عرض تبریک و تهنیت

صمیمانه به مناسبت فرارسیدن چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند که با همکاری تنگاتنگ سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مساعدت حفاظت اطلاعات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، عوامل اصلی تلاش ناکام برای خرابکاری در یکی از مراکز صنعتی وزارت دفاع در هشتم ماه جاری در اصفهان، شناسایی  و بازداشت شدند.

با توجه به ادامه‌داربودن جریان تحقیقات از متهمین بازداشت‌شده، لذا اطلاعات تکمیلی در زمان مقتضی منتشر خواهد شد. اجمالا تاکنون دخالت مزدوران رژیم موقت صهیونیستی در آن اقدام اثبات شده است. اگرچه عملیات ناکام رژیم غاصب در پی استیصال از ضربات کوبنده‌ای است که در درون سرزمین‌های اشغالی دریافت کرده است،  بااین‌حال جان‌برکفان گمنام در دو نهاد اطلاعاتی کشور اعلام می‌نمایند به‌رغم ناکامی آن رژیم در اقدام سخیف پیش‌گفته، بااین‌حال نفس تعدی به حریم مقدس جمهوری اسلامی ایران، مجازات مضاعف داشته و با واکنش عبرت‌آموز حافظان امنیت ایران مقتدر مواجه  خواهد شد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین