کد مطلب: 59972

اعتراض بکن اما به آمریکای جنایتکار؟ پس مسئولان بی‌لیاقت چه آقای نایب رئیس

اعتراض بکن اما به آمریکای جنایتکار؟ پس مسئولان بی‌لیاقت چه آقای نایب رئیس

عبدالرضا مصری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان و نوجوانان عزیز، مشکل گرانی داریم، مشکل تورم داریم؛ اما فکر کنید علت این مشکلات ما کجاست، علت تحریم‌های ظالمانه علیه ایران کیست؛ جوان عزیز اعتراض بکن، فریاد بزن؛ اما به عامل اصلی یعنی آمریکای جنایتکار.

بعد از این حرف، برخی از کاربران فضای مجازی نوشتند پس تکلیف مسئولان بی‌لیاقت چه می‌شود؟ 

کاربری نوشت: باز طبق معمول مشکلات را گردن آمریکا انداختند!

کاربر دیگر نوشت: ما انقلاب کردیم که آمریکا در امور کشور دخالت نکند؛ اما آقای نائب‌رئیس مجلس به این موضوع اشاره می‌کند که همه کاره این ممکلت هنوز آمریکاست!

کاربری با طعنه نوشت: پس چرا بچه‌هاتون رو می‌فرستید اونجا ؟ :)

 

کاربر دیگری نوشت: یک برف ساده در تهران آمد شهر قفل شد، تقصیر آمریکا بود؟ خوی زلزله آمد، بی‌نظمی در امدادرسانی موج می‌زد، دلار و سکه بدون هیچ دلیل و منطقی هر روز رکورد می‌زنند و ارزش پول ملی کم می‌شود، همه این‌ها تقصیر آمریکاست؟ 

کاربر دیگری نوشت: حتما این آمریکاست که نمی‌گذارد رای نمایندگان مجلس شفاف شود! آن نماینده‌ای هم که صدها نفر از بستگان خود را به استخدام سایپا و ایران‌خودرو در آورد حتما آمریکایی بوده! و خب معلوم است که آمریکایی‌ها دنبال رانت از مقامات و وزرای دولت هستند!

کاربر دیگری کامنت گذاشت: ما رو بفرست اونجا قول میدیم هر شب تو خیابون های بورلی هیلز و لس انجلس به وضع بد مردم تورم و ارزونی بیت کوین اعتراض کنیم.

منبع خبر : اعتماد

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار