|
کد مطلب: 59811

دلخوش: درباره مولدسازی توضیح دهید؛ قالیباف: انشالله فردا

دلخوش: درباره مولدسازی توضیح دهید؛ قالیباف: انشالله فردا

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: اعضا در هیأت اجرایی مصاحبه کرده‌اند و توضیحاتی را در رسانه ها دادند، ولی نکاتی وجود دارد که درست است. این موضوع, کار دقیق و به جایی بوده اما امروز به دلیل اینکه وقت کم بود وارد بحث نشدم؛ فردا صبح در ابتدای جلسه خدمت دوستان هستم و توضیحات دقیقی را خواهم داد.

کاظم دلخوش اباتری در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص مولدسازی اموال مازاد دستگاه‌ها بسیار گهربار و متین است، مجلس در دوره‌های مختلف این موضوع را تصویب کرده تا دستگاه‌ها، ساختمان‌ها و املاک مازاد خود را به فروش برسانند و بیت‌المال حرام نشود و خرج مردم و کشور شود.

به گزارش فراز، نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متأسفانه سران قوا در روش اشتباه کردند، ادامه داد: شورای سران قوا سخنگویی ندارد که برای مردم توضیح دهد تا دشمنان از فرمایش مقام معظم رهبری سوء استفاده نکنند، رهبری در خصوص فروش اموال مازاد با دقت و ظرافت خاصی مسائل را مطرح کردند.

وی خطاب به رئیس قوه مقننه عنوان کرد: درخواست می‌کنم این موضوع را در سران قوا مطرح کنید تا در جایی که نباید قانون‌گذاری شود، قانون‌گذاری نکنند و ثانیاً اطلاع‌رسانی صورت بگیرد.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: اعضا در هیأت اجرایی مصاحبه کرده‌اند و توضیحاتی را در رسانه‌ها دادند، ولی نکاتی وجود دارد که درست است. این موضوع، کار دقیق و به جایی بوده اما امروز به دلیل اینکه وقت کم بود وارد بحث نشدم؛ فردا صبح در ابتدای جلسه خدمت دوستان هستم و توضیحات دقیقی را خواهم داد.

 

منبع خبر : خانه ملت

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین