کد مطلب: 59807

باهنر: تردید من در خصوص اصل صحبت امام درباره اسرائیل نبود

باهنر: تردید من در خصوص اصل صحبت امام درباره اسرائیل نبود

محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بخشی از مصاحبه خود با برنامه "حضور" که دیروز منتشر شد، تصریح کرد: تردیدی نیست که امام خمینی ( ره ) در شهریور ۶۱ در حسینیه جماران بر محو رژیم صهیونیستی تاکید ورزیدند؛ تردید من از این منظر بود که ایشان آیا این جمله را سیاست اعلامی جمهوری اسلامی دانسته اند یا خیر .

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بخشی از مصاحبه خود با برنامه "حضور" که دیروز منتشر شد، تصریح کرد: تردیدی نیست که امام خمینی ( ره ) در شهریور ۶۱ در حسینیه جماران بر محو رژیم صهیونیستی تاکید ورزیدند؛ تردید من از این منظر بود که ایشان آیا این جمله را سیاست اعلامی جمهوری اسلامی دانسته اند یا خیر .

 

محمدرضا باهنر افزود: در این برنامه به جلسه شورای عالی دفاع اشاره می کنم که برخی این صحبت را مخالف منافع ملی جمهوری اسلامی در عرصه سیاست خارجی دانستند و از امام پرسیدند که آیا آن را سیاست اعلامی جمهوری اسلامی بدانیم یا خیر؟ که امام ظاهرا فرمودند نگویید سیاست اعلامی جمهوری اسلامی بلکه بگویید آن طلبه این را گفته است و تردید من در این زمینه بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچگاه رژیم صهیونیستی را به رسمیت نشناخته؛ نمی شناسد و نخواهد شناخت تصریح کرد: اینکه ما رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسیم و دشمن خود می دانیم کاملا طبیعی است، چون این رژیم اولا یک رژیم جعلی و غاصب است و ثانیا از ابتدای انقلاب تاکنون دشمنی های فراوانی علیه ملت ایران داشته و شهدای زیادی از ما گرفته است. حتی قبل از انقلاب هم در کنار رژیم شاه هر آنچه توانست علیه انقلابیون ایران انجام داد .

محمدرضا باهنر رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی را منشا همه مفاسد و دشمنی ها در منطقه و جهان دانست و گفت: بنیانگذار جمهوری اسلامی به عنوان مرجعیت شیعه تاکید می کنند این رژیم منحوس باید از صفحه روزگار محو شود و همان گونه خلف صالح ایشان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای نیز همین بینش را درخصوص رژیم جعلی صهیونیستی دارند.

 
 

 

 

 

منبع خبر : جماران

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار