کد مطلب: 59387

افشاگری ابطحی از جنگ ‌روانی جدید علیه خاتمی

افشاگری ابطحی از جنگ ‌روانی جدید علیه خاتمی

با آقای خاتمی صحبت کردم. معلوم شد نه جلسه‌ای بوده. نه این حرف‌ها را زده بوده. و نه خبر داشته که چنین دروغ‌هایی بنامش نوشته‌اند.

محمد ابطحی فعال سیاسی نوشت:

‎یکی از اساتید برجسته دانشگاه شهید بهشتی به من زنگ زد و گفت یک متن تند و حساب شده و بی منطقی از قول آقای خاتمی روی گروه واتساپی دانشگاهی آمده. گزارشی از جلسه شب جمعه این هفته با آقای دکتر روحانی و عبدالله نوری در منزل آقای خاتمی.

متن را برایم فرستاد. یک جمله اش به ادبیات رییس ما نمی‌خورد. با آقای خاتمی صحبت کردم. معلوم شد نه جلسه‌ای بوده. نه این حرف‌ها را زده بوده. و نه خبر داشته که چنین دروغ‌هایی بنامش نوشته‌اند.

‎خوبی خاتمی این بوده که همیشه بر مکتب اصلاح‌خواهی خودش تاکید دارد. چه روزهایی که همه هورا می‌کشیدند و چه روزهایی که در آستانه حصر و مخالفت تندروها قرار داشت.

‎جنگ روانی چه می‌کند. برای اینکه قابل باور باشد اول متن نوشته بودند که به زودی فیلم این جلسه‌ای که اصلا برگزار نشده پخش خواهد شد.

خیلی‌ها می‌دانند که چرا علیرغم این همه اتفاقات و اعتراضات، برای دو سوی سیاست در داخل و خارج همچنان خاتمی مورد بهتان قرار می‌گیرد و هر روز به او حمله می‌کنند و توطئه و دروغ‌پردازی.
 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار