کد مطلب: 59040

چمران درباره بحران گاز: مردم خودشان به خودشان یاری برسانند که آسیب نبینند

چمران درباره بحران گاز: مردم خودشان به خودشان یاری برسانند که آسیب نبینند

مهدی چمران رئیس شورای شهر با اشاره به سرمای سراسری در کشور و بحران گاز تصریح کرد: درخواست ما این است که مردم خودشان به خودشان یاری برسانند که از این سرما آسیب نبینند.

مهدی چمران در یکصد و بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه فردا سالروز فرار شاه از کشور است، اظهار کرد: این روز از روزهای پرنشاط ملت ما بوده که با استقبال پرشور مردم ما در کشور مواجه شد و روزی فراموش نشدنی برای ناظران بر فرار شاه معدوم بود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه باید از این موضوع درس عبرت بگیریم، یادآور شد: باید به گونه ای باشیم که رفتن ما، مردم را خوشحال نکند، بلکه عدم حضور ما مردم را ناراحت کند. امیدواریم باز هم به لطف الهی و بهای خون پاک شهدا همچنان به جلو برویم و هر روز شاهد پیشرفت های بیشتری در کشور باشیم؛ گرچه مشکلات فراوان است و قطعاً و یقیناً دشمن نیز آرام نمی نشیند و هر روز ما را با مشکلات جدید مواجه خواهد کرد.

او در رابطه با اهانت نشریه شارلی ابدو خاطرنشان کرد: این اقدام برای ما بسیار سنگین است؛ این نشریه سابقه بسیار زشت و اهانت باری دارد و پیش از این به پیامبر(ص) اهانت کرده بود. این روشی است که صهیونیست‌ها پیش گرفته‌اند تا به انقلاب اسلامی و همبستگی ما آسیب بزنند و حاکی از بغض و عصبانیت آنهاست.

چمران با اشاره به سرمای سراسری در کشور و بحران گاز تصریح کرد: درخواست ما این است که مردم خودشان به خودشان یاری برسانند که از این سرما آسیب نبینند.

 

منبع خبر : سایت شهر
  • شامیرام اوراها ارسالی در

    مردم اگر خودشان به داد خودشان برساند و به یکدیگر یاری برسانند تا آسیب نبینند . پس حکومت و دولتی مثل شما را می خواهند چکار ؟! همین جمله حکیمانه ولی تلخ جنابعالی نشان می دهد که بود و نبود شما فرقی به حال این مردم بی صاحب و بدبخت و دلخون و مظلوم و ستمدیده نمی کند . چه بسا بود شما بر دردها و آلام آنها می افزاید . قبل از اینکه به طرز فجیح زیر مشت و لگد مردم خشمگین ایران کشته شوید . یواشکی با چمدان های پر از دلار از ایران فرار کنید .

  • جواد ارسالی در

    آقای چمران شما قصد بازنشستگی ندارید؟ آقای محترم اینقدر روی اعصاب مردم راه نروید،یکی ازوظایف شما نظارت بر تصمیمات شهردار است که هیچ وقت انجام نداده اید.شاید شهردارها شمارا قابل نظارت نمی دانند.لطفاً بازنشسته شوید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار