کد مطلب: 58933

بیشتر جایگاه‌های CNG مشهد تعطیل شدند

بیشتر جایگاه‌های CNG مشهد تعطیل شدند

محمدرضا رضوی‌راد رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران CNG خراسان رضوی گفت: از دیشب جایگاه‌های CNG شهرستان‌های استان به دلیل افت شدید فشار گاز تعطیل شده بود، اما امروز صبح اکثر جایگاه‌های CNG مشهد از مدار خارج شده است.

محمدرضا رضوی‌راد با اشاره به افت شدید فشار گاز در تمام جایگاه‌های CNG در مشهد و خراسان رضوی اظهار کرد: بر اثر افت فشار گاز تمام جایگاه‌های CNG در مشهد و استان تعطیل شده است. شرکت گاز در برخی از جایگاه‌ها به دلیل افت فشار گاز دستور تعطیلی جایگاه را داده است.

وی افزود: از دیشب جایگاه‌های CNG شهرستان‌های استان تعطیل شده بود، اما امروز صبح اکثر جایگاه‌های CNG مشهد از مدار خارج شده است. اگر فشار ورودی گاز به زیر ۹ بار برسد، جایگاه خود به خود تعطیل می‌شود و این مساله در برخی از جایگاه‌ها رخ داده است.

رئیس انجمن صنفی جایگاه‌داران CNG خراسان رضوی با اشاره به ادامه دار بودن موج سرما افزود: احتمال دارد تا شنبه هفته آینده جایگاه‌های CNG استان تعطیل باشند.

رضوی راد با اشاره به وجود صف‌های طولانی در جایگاه‌های مشهد طی ۲۴ ساعت گذشته بیان کرد: به دلیل افت فشار گاز ورودی و یخ زدگی مسیر‌ها سوخت رسانی به تعداد کمی خودرو در ساعت صورت می‌گرفت.

وی افزود: در گذشته اطلاع‌رسانی به جایگاه‌های CNG صورت گرفته بود، اما امروز قطع گاز در جایگاه‌های مشهد ناگهانی و بدون اطلاع‌رسانی قبلی بوده است. وقتی کسب و کاری تعطیل می‌شود، هزینه‌های ثابت و سربار باقی خواهد ماند، اما کسی در این زمینه پاسخگو نیست.

 

منبع خبر : ايسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار