کد مطلب: 58851

وزارت اطلاعات: ۱۳ نفر از عناصر عملیاتی موساد در کشور دستگیر شدند

وزارت اطلاعات: ۱۳ نفر از عناصر عملیاتی موساد در کشور دستگیر شدند

وزارت اطلاعات اعلام کرد ۲ تیم عملیاتی سازمان جاسوسی تروریستی موساد را شناسایی و ۱۳ نفر از عناصر عملیاتی موساد را دستگیر کرده است. سر پل این شبکه با نام مستعار سیروس در یکی از کشور‌های اروپایی اقامت داشته و از طریق شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و واتس اپ اقدام به شناسایی و برقراری ارتباط اولیه با عناصر عملیاتی داخل کشور می‌نمود.

به گزارش «فراز» به نقل از صدا و سیما، وزارت اطلاعات خبر از دستگیری ۱۳ نفر از عناصر سازمان جاسوسی تروریستی موساد در کشور داد. در ادامه اطلاعیه منتشر شده توسط روابط عمومی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران را مشاهده می‌کنید: 

" باسمه تعالی
پیرو اطلاعیه‌ اول دی ماه این وزارت خانه در خصوص ضربه به چهار تیم عملیاتی سازمان جاسوسی تروریستی موساد به استحضار ملت بزرگ ایران میرساند که با مجاهدت‌های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالى فرجه الشریف)، تعداد تیم‌های شناسایی شده به ۶ تیم افزایش یافت. در این شبکه تروریستی همچنین ۲۳ نفر از عناصر عملیاتی و پشتیبانی در استان‌های تهران اصفهان، یزد، آذربایجان غربی و گلستان شناسایی و تاکنون ۱۳ نفر که در داخل کشور حضور داشتند دستگیر و تجهیزات مختلف عملیاتی آن‌ها نیز کشف و ضبط گردید.

سر پل این شبکه با نام مستعار سیروس در یکی از کشور‌های اروپایی اقامت داشته و از طریق شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و واتس اپ اقدام به شناسایی و برقراری ارتباط اولیه با عناصر عملیاتی داخل کشور می‌نمود. طبق آخرین یافته‌ها سازمان جاسوسی تروریستی موساد با هدف بهره گیری از فضای اغتشاشات اخیر در برخی نقاط کشور درصدد ترور یک مقام نظامی و انجام چندین عملیات خرابکاری در شهر‌های بزرگ کشور و نیز انتقال مواد منفجره در مقیاس بالا از مرز‌های دریایی جنوب کشور بود که بحمدالله کلیه عناصر عملیاتی و پشتیبانی پیش از هر اقدامی شناسایی و مورد ضربه قرار گرفتند.

بدین ترتیب این دومین شکست بزرگ اطلاعاتی و عملیاتی رژیم جعلی و موقت صهیونیستی در کمتر از ۶ ماه گذشته بود که همچون همیشه با پاسخ قاطع دلاور مردان فداکار و همیشه بیدار حافظ امنیت جمهوری اسلامی ایران مواجه شده و خواهد شد.

روابط عمومی وزارت اطلاعات

۲۰ دی ماه ۱۴۰۱ 

 
 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار