|
کد مطلب: 58488

صدیقی: رهبری، ولی خداست و دیدش شخصی نیست و الهام است

صدیقی: رهبری، ولی خداست و دیدش شخصی نیست و الهام است

صدیقی امام جمعه موقت تهران گفت: اگر از رهبری در همه موارد اطاعت می‌کردیم و دولت‌های قبلی ما اگر خوب عمل می‌کردند امروز مشکلات اقتصادی فعلی را نداشتیم.

به گزارش فراز، حجت الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در خطبه های نماز جمعه با اشاره به حماسه ۹ دی گفت: «این روز، روز احیای دین، پیروزی آرمان‌های شهیدان و روزی است که به برکت حضور مردم، دشمن ناکام ماند و همه نقشه‌هایش بهم ریخت و آرامش از دست رفته به ملت بازگردانده شد و انسجام بین امام و امت بار دیگر استحکام خود را نشان داد».

 

به نوشته ایسنا، وی ادامه داد: «اسلام در میان مومنین تا امروز وجود داشته و هیچ کسی نتوانسته مومن را از امام خود جدا کند. می خواستند امت و امامت را با جریان کور فتنه - که همه قدرت های استکباری بدون پرده در صحنه خود را حاضر کردند و از بانیان فتنه و فتنه گران اعلام حمایت رسمی کردند - از یکدیگر جدا کنند و بوق های تبلیغاتی خود را در مسیر به هم ریختن و دور کردن نظام و امت از ولی فقیه شان به کار بردند».

 

صدیقی همچنین گفت: «انقلاب اسلامی اعجاز ولایت اولاد علی بود. مساله نیابت از حضرت حجت یک واقعیت و حقیقت است و عنایت حضرت حجت کمک کرد بعد از هشت ماه آشوب و ناامنی در تهران در سال ۸۸ و در برخی شهرستان ها روز ۹ دی مردم خودجوش یک خیزش و جوشش الهی و عمومی و همه جانبه علیه استکبار و نقشه های بیرونی به راه اندازند. مردم در آن روز اعلان کردند که با یک دروغ نمی توانید مردم را به مرز ناامیدی بکشانید، دروغ شما را فهمیدیم. در آن روز یک عکس از رییس جمهور و شخصیت دیگری نبود، امت بود و امامشان حضرت آیت الله خامنه ای و این بصیرت مردم بود که در موقع مناسب در وقتی که باید به میدان بیایند، آمدند. مردم نشان دادند که دوست و دشمن را شناخته و اصالت ولایت را بازشناسی کردند و کشور و انقلاب و نظام را بیمه کردند».

 

او ادامه داد: «با رهبری‌های پیغمبرگونه امام خامنه‌ای و فرماندهی هوشمندانه شهید سلیمانی این موفقیت‌ها در منطقه به دست آمده است؛ با بصیرت و شجاعت و دین مداری و این خون پاک همچنان می جوشد و تا مردم، آمریکا را به زانو درنیاورند و همه دشمنان و قدرت ها را تسلیم ایران نکنند راه سلیمانی ادامه خواهند داشت».

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار