|
کد مطلب: 58251

قابلیت جدید توییتر؛ نمایش عمومی آمار بازدید توییت‌ها

قابلیت جدید توییتر؛ نمایش عمومی آمار بازدید توییت‌ها

توییتر در اقدامی برای اثبات «زنده‌بودن» پلتفرمش، نمایش آمار بازدید را شروع کرده است. مطابق آمار بازدید، اکثر کاربران توییتر علاقه‌ای به لایک ندارند.

زومیت نوشت: توییتر در بیانیه‌ای می‌گوید آمار بازدید از توییت‌ها را به‌طور عمومی فعال کرده است. این تغییر ابتدا در نسخه‌ی اندروید و iOS اعمال شد، اما هم‌اکنون در نسخه‌ی وب توییتر نیز می‌توان آمار بازدید را مشاهده کرد.

به گزارش ورج، در اپلیکیشن توییتر می‌توانید تعداد بازدید را در کنار تعداد کامنت، ری‌توییت و لایک مشاهده کنید. توییتر می‌گوید آمار بازدید برای تمامی توییت‌ها نشان داده نمی‌شود. توییت‌های بخش Community، توییت‌های بخش Circle و همچنین توییت‌های «قدیمی‌تر» آمار بازدید را نمایش نخواهند داد.

ظاهراً هر بار که توییت شما روی نمایشگر یکی از کاربران ظاهر شود، آمار بازدید محاسبه خواهد شد. حتی اگر خود شما نیز توییت را ببینید، آمار بازدید بالا می‌رود. توییتر مشخصاً می‌گوید اگر توییتی را در وب ببینید و سپس در موبایل مجدداً آن را مشاهده کنید، دو بازدید ثبت می‌شود.

قابلیت نمایش بازدید در ابتدا چهارشنبه‌شب به‌وقت آمریکا منتشر شد، اما در آن زمان عملکرد بسیار محدودی داشت. در ابتدا صرفاً می‌توانستید آمار بازدید توییت‌های خودتان را ببینید. توییتر از مدت‌ها قبل به کاربرانش امکان می‌دهد با فعال کردن قابلیتی به‌خصوص، میزان بازدید و نحوه‌ی تعامل با توییت‌ها را ببینند.

ایلان ماسک در توییتی می‌گوید بیش‌از ۹۰ درصد کاربران توییتر محتواها را می‌بینند اما آن‌ها را لایک نمی‌کنند. ماسک می‌گوید قابلیت نمایش بازدید در تلاش است نشان دهد که توییتر «پلتفرمی زنده» محسوب می‌شود.

 

منبع خبر : زومیت

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین