کد مطلب: 58186

بازهم «دلواپس» شدند؛ حمله تند عضو «پایداری» مجلس به امیرعبداللهیان

بازهم «دلواپس» شدند؛ حمله تند عضو «پایداری» مجلس به امیرعبداللهیان

خضریان، نماینده جبهه پایداری در توئیتی ضمن انتقاد ازدیدار و اظهارات امیرعبداللهیان و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نوشت: در شرایطی که آمریکا به عنوان مقصر اصلی، نسبت به مذاکرات احیای برجام، اعلام بی‌نیازی می‌کند و تروئیکای ‎اروپا در بیانیه‌ای اقدامات هسته‌ای، موشکی و منطقه‌ای ایران را «فعالیت‌های تنش‌زا» می‌نامد، اظهارات جناب امیرعبداللهیان با بورل چه معنایی جز القای ضعف و نیازمندی ‎ایران دارد؟! جناب حسین امیرعبداللهیان!

به گزارش «فراز»؛ وی در توئیتی نوشت: مواضع اخیر طرفین ‎مذاکره برای ‎احیای برجام حاکی از این است که انگار فراموش کرده‌اند که ‎آمریکا با خروج یک جانبه از برجام، مقصر وضع فعلی است. و این آمریکا است که برای بازگشت به توافقنامه هسته‌ای، می‌بایست بدعهدی خود را با انجام تعهدات خود که قابل ‎راستی آزمایی باشد، جبران کند.

در شرایطی که آمریکا به عنوان مقصر اصلی، نسبت به مذاکرات احیا برجام، اعلام بی‌نیازی می‌کند و تروئیکای ‎اروپا در بیانیه‌ای اقدامات هسته‌ای، موشکی و منطقه‌ای ایران را «فعالیت‌های تنش‌زا» می‌نامد، اظهارات جناب امیرعبداللهیان با بورل چه معنایی جز القای ضعف و نیازمندی ‎ایران دارد؟!جناب حسین امیرعبداللهیان!

آیا مواضع و اقدامات اخیر شما در خصوص ‎مذاکرات هسته‌ای، در شأن ایستادگی مردم ایران است؟! مطمئن باشید مجلس بر مبنای ‎سیاست قطعی نظام، از اجرای دقیق قانون اقدام راهبردی کوتاه نخواهد آمد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار