کد مطلب: 57912

قالیباف: باید اقرار کنیم در برخی مسائل قدرت حل مسئله را نداریم

قالیباف: باید اقرار کنیم در برخی مسائل قدرت حل مسئله را نداریم

رئیس مجلس در مراسم گرامیداشت هفته پژوهش گفت: نوآوری نیاز به شجاعت دارد، امروز کشور نیازمند مدیران شجاعی است که دارای دو ویژگی قوی بودن و امین بودن باشند همه مخصوصاً اشخاصی که جایگاه نظارتی دارند باید کمک کنند مدیران شجاعت در تصمیم‌گیری داشته باشند.

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دقایقی قبل با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و بابک نگاهداری رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در محل این مرکز آغاز شد.بر اساس این گزارش در این مراسم از نقشه پویایی شناسی چالش های حکمرانی و سامانه شبیه سازی سیاستگذاری رونمایی شد.

 

گزیده صحبت‌های رئیس مجلس:

 

* نوآوری نیاز به شجاعت دارد، امروز کشور نیازمند مدیران شجاعی است که دارای دو ویژگی قوی بودن و امین بودن باشند همه مخصوصاً اشخاصی که جایگاه نظارتی دارند باید کمک کنند مدیران شجاعت در تصمیم‌گیری داشته باشند.

*امروز باید اقرار کنیم در برخی مسائل قدرت حل مسئله را نداریم و گاهی که قدرت حل مسئله‌ای را داریم اما آن را در زمان خود حل نمی‌کنیم و مسئله‌ای که در زمان خود حل نشود ارزش خود را از دست می‌دهد.

* نوآوری یعنی ریسک، یعنی تمامی فرصت‌هایی که در آن ریسک وجود دارد. تحول در سازمان‌ها از فرصت‌هایی است که توام با ریسک است و در اینجا نیازمند نیروهای خلاقی هستیم که شجاع باشند و مجموعه حکمرانی باید از این شجاعت حمایت کنند تا بتوان تحول و نوآوری را داشته باشیم.

 

منبع خبر : خانه ملت

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار