کد مطلب: 57654

پلیس: یک سرباز وظیفه در چابهار به شهادت رسید

پلیس: یک سرباز وظیفه در چابهار به شهادت رسید

سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از حمله اشرار مسلح به مأموران وظیفه پلیس راهور شهرستان چابهار و شهادت سرباز مدافع امنیت خبر داد.

سردار محمد قنبری اظهار داشت: شب گذشته در محل "دکه‌بازار" واقع در خیابان امام خمینی(ره) شهرستان چابهار دو شرور مسلح به دو سرباز وظیفه پلیس راهور که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات ترافیکی به مردم بودند به‌صورت ناجوانمردانه حمله و به‌سمت آنان تیراندازی می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: اشرار مسلح بعد از حمله ناجوانمردانه سریعاً از محل متواری شدند که براثر این تیراندازی به‌دلیل شدت جراحات وارده سرباز وظیفه "عارف هوتی" به فیض شهادت نائل و سرباز وظیفه "بنیامین فاضلی" از ناحیه کتف مجروح می‌شود.

وی تصریح کرد: از لحظات ابتدایی این حادثه با تشکیل تیم ویژه و سرنخ‌های به‌دست‌آمده، شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی به مأموران جان‌برکف گشت پلیس راهور آغاز شد.

سردار قنبری با اشاره به اقدامات کور اشرار مسلح در تیراندازی به‌سمت مدافعان امنیت ابراز کرد: امنیت خط قرمز پلیس است و در راه حفظ امنیت مردم با اراده استوار تا پایان جان ایستاده‌ایم و شهادت این سرباز سرافراز انتظامی را خدمت مردم شریف استان و خانواده و بستگان تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر این شهید متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

منبع خبر : تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار