کد مطلب: 57567

عنوان "بانک سال ۲۰۲۲ ایران" برای هشتمین‌بار به بانک پاسارگاد اهدا شد

بانک پاسارگاد برای هشتمین سال عنوان "بانک سال ایران" را کسب کرد و توسط "نشریه بنکر" (The Banker) به‌عنوان «بانک برتر ایران در سال۲۰۲۲» (Bank Of The Year) معرفی شد.

به‌گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، بر اساس اعلام نشریه بنکر این بانک پس از کسب عنوان بانک برتر اسلامی ایران در سال ۲۰۲۲ این بار در موفقیتی دیگر جایگاه "بانک برتر ایران در سال۲۰۲۲  " را نیز از آن خود کرد.

عنوان "بانک سال2022 ایران" برای هشتمین بار به بانک پاسارگاد اهدا شد

 

 مؤسسه بنکر در ارزیابی بانک سال ۲۰۲۲، شاخص‌های متعدد و کاربردی از جمله رشد و عملکرد بانک‌ها، نوآوری‌های استراتژیک انجام شده توسط آن‌ها، تکنولوژی‌های مورد استفاده و خدمات ارائه شده توسط بانک‌‌ها و سایر شاخص‌های مربوطه را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و پس از بررسی بیش از ۱۰۰۰ بانک در سراسر دنیا، در هر کشور فقط یک بانک را به‌عنوان بانک برتر سال معرفی کرده است. در این راستا بانک پاسارگاد با درخشش در تمامی شاخص‌های مورد بررسی، بانک برتر سال 2022 ایران شد.

پیش از این نیز بانک پاسارگاد به‌عنوان پرافتخارترین بانک ایرانی در سال‌های ۲۰۱۰، ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ و در سال ۲۰۲۱ موفق به کسب این عنوان شده بود.

گفتنی است ارزیابی انتخاب بانک‌های برتر سال در هر کشور فرآیندی رقابتی و دقیق می‌باشد که سالانه توسط نشریه بنکر انجام می‌پذیرد. به دلیل اعتبار بالای این جایزه، اکثر بانک‌های معتبر جهان در این رقابت شرکت نموده و به‌همین دلیل این جایزه در زمره معتبرترین جوایز در صنعت بانکداری تلقی می‌گردد. کسب عنوان بانک برتر سال بیانگر سرآمد بودن بانک‌های منتخب در تمامی معیارهای مورد ارزیابی در کشور خود می‌باشد.

 
 
 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار