کد مطلب: 57161

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: سوپر انقلابی نماها از اول هم دروغگو بودند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: سوپر انقلابی نماها از اول هم دروغگو بودند

ضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه عده‌ای انقلابی نما مانع از انجام گفت و گوی ملی شده اند، گفت: هیچ کس نمی تواند جمهوری اسلامی را شکست دهد مگر خود ما! یک عده از روی نادانی و یک عده از روی جریان نفوذ مانع از انجام گفت و گوی ملی شده‌اند.

به گزارش فراز به نقل از شفقنا، مرتضی محمودوند با اشاره به ناکارآمدی برخی مسوولین، گفت: امروز که ملت ایران مشکلات عدیده ای دارند، بعضا مسوولینی را در مناسبی می گمارند که نه تعهد دارند و نه تخصص و به دنبال آن، این اشخاص وجدان کاری هم نمی توانند داشته باشد. این بزرگترین خطایی است که دولت انجام داد. دومین خطا هم این است که بعضا کسانی را در رأس کار گذاشته‌اند که کاربلد هستند اما خودشان مدعی ریاست جمهوری می‌باشند.

وی ادامه داد: امروز ناکارآمدی موج می زند و عده ای می خواهند دولت آنگونه که خودشان می خواهند پیش برود و متاسفانه ژست حزب اللهی و سوپر انقلابی نما را به خود می گیرند. این سوپر انقلابی نماها از اول هم دروغگو بودند؛ حرام شرعی می دانستند که به جبهه و جنگ بروند و امروز هم می گویند معترضین را اعدام کنید. اینها اجازه نمی دهند چرخ حوزه اقتصاد، صنعت و معیشت دولت بچرخد اینها نیامدند کار کنند بلکه امدند اسیب بزنند که زده اند و نتیجه آن را کف خیابان می بینیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: آنهایی که به عنوان دلسوزان نظام با دانش‌آموزان برخورد می کنند، انقلابی نیستند امروز هدف سعودی‌ها و تمام دشمنان ما این است که بگویند جمهوری اسلامی با کودکان برخورد می کند درحالی که خود شخص رهبری گفته اند با منتقدین من کاری نداشته باشید. اما این انقلابی نماها، عافیت طلب هستند لذا دولت نتوانسته است کارآمد شود و باعث بوجود آمدن این مسایل شدند. کما اینکه بسیاری از افراد دولت دلسوز ملت و نظام هستند.

آقای محمودوند در خصوص ضرورت انجام گفت و گوی ملی گفت: این افراد می‌خواهند جمهوری اسلامی را نابود کنند لذا اعتقادی به گفت و گو ندارند. اما هیچ کس نمی تواند جمهوری اسلامی را شکست دهد مگر خود ما! یک عده از روی نادانی و یک عده از روی جریان نفوذ مانع از انجام گفت و گو می شوند. رهبری به صراحت در بیانات خود گفتند که «من برای این دختر جوان دلم سوخت» اما با افراطیونی که علیه این دختر صحبت کردند، مگر می شود گفت ‌وگو کرد؟!

وی خاطرنشان کرد: بین مردم و مجلس و نظام با مردم فاصله‌ای نیست باید این مطلب را در میان مردم نهادینه کنیم. اینها ضد انقلاب نیستند بلکه معترض هستند و باید به سوال و درخواست منطقی انها پاسخ دهیم و برای گفت و گویی که بسیاری از دلسوزان نظام و کشور دغدغه آن را دارند، لازم است بدخواهان نظام را به مردم معرفی کنیم و اگر این مساله را حل کنیم همه مشکلات که عامل آن همین گروه هستند، حل خواهد شد.

 

منبع خبر : شفقنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین