کد مطلب: 56870

پلیس: تعداد شهدای حادثه تروریستی اصفهان به ۳ نفر رسید

پلیس: تعداد شهدای حادثه تروریستی اصفهان به ۳ نفر رسید

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: یکی از مدافعان امنیت مردم در یگان ویژه پلیس اصفهان، سرهنگ اسماعیل چراغی بر اثر جراحات حادثه تروریستی شب گذشته شهر اصفهان به درجع رفیع شهادت نایل آمد.

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: یکی از مدافعان امنیت مردم در یگان ویژه پلیس اصفهان سرهنگ اسماعیل چراغی طی حادثه تروریستی شب گذشته شهر اصفهان به درجع رفیع شهادت نایل آمد.

در اطلاعیه‌ای که از سوی مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان صادر شده، آمده است: یکی از مأموران جان برکف یگان ویژه پلیس استان اصفهان سرهنگ اسماعیل چراغی که در حادثه تروریستی شب گذشته شهر اصفهان مجروح شده بود با وجود تلاش پزشکان صبح امروز به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

در این اطلاعیه ضمن تسلیت شهادت این مدافع امنیت به خانواده داغدار وی، مردم شهید پرور و همیشه درصحنه و همکاران رشید و سلحشور وی در یگان ویژه فراجا اعلام شده که مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید گرانقدر متعاقباً اعلام می‌شود.

در پایان این اطلاعیه به ویژگی‌های اخلاقی و خدمات شایان سرهنگ چراغی در مأموریت تأمین امنیت زائران اربعین حسینی سال جاری در مرز شلمچه، خدمت‌رسانی وی به مردم در مواقع بحرانی همچون سیل، زلزله و همچنین شیوع ویروس کرونا و ارسال بسته‌های معیشتی به خانواده‌های آسیب دیده و فعالیت‌های جهادی در راستای حفاظت از امنیت مردم اشاره شده و آمده است: شهادت این مأمور پلیس نشان داد که حافظان امنیت مقتدرانه در صحنه ایستاده و همواره سینه خود را برای دفاع از مردم سپر می‌کنند.

به گزارش فارس، شب گذشته در پی عملیات تروریستی در محله خانه اصفهان محسن حمیدی و محمدحسین کریمی از بسیجیان مدافع امنیت نیز به شهادت رسیده بودند.

 

منبع خبر : فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار