کد مطلب: 56815

پلیس: در حوادث دیشب استان فارس، ۱۱۰ نفر دستگیر شدند

پلیس: در حوادث دیشب استان فارس، ۱۱۰ نفر دستگیر شدند

سردار سرتیپ رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس گفت: ۱۱۰ نفر از اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی شامگاه سه‌شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ در فارس دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فارس، سردار سرتیپ رهام‌بخش حبیبی چهارشنبه در این باره گفت: در پی ناآرامی‌های شامگاه سه‌شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱ در سطح استان فارس، تعدادی از افراد فریب خورده با ایجاد راه‌بندان، تخریب اموال عمومی و سنگ پرانی به سمت ماموران انتظامی و امنیتی باعث رعب و وحشت برای شهروندان شده بودند که در همین راستا پلیس برای برقراری امنیت شهروندان وارد میدان شد.

وی افزود: ماموران انتظامی در شیراز و حدود ۱۰ شهرستان در سطح استان فارس موفق شدند با اقدامات فنی و تخصصی ۱۱۰ نفر شامل ۹۲ نفر مرد و ۱۸ نفر زن از محرکین و عاملان اغتشاشات را در صحنه که با اقدامات غیر قانونی موجب بر هم زدن نظم و امنیت عمومی شهروندان شده بودند را شناسایی و دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند، تصریح کرد: در راستای خواسته شهروندان مبنی بر برخورد قانونی با اغتشاشگران، پلیس با کسانی که بخواهند با اقدامات جسورانه خود امنیت را از مردم سلب و باعث رعب و وحشت در سطح جامعه شوند بدون اغماض برخورد قاطع خواهد کرد.

 
 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار