کد مطلب: 55557

دومین استعفاء نظام پزشکی تهران در یک روز؛ رئیس هم کناره گیری کرد

دومین استعفاء نظام پزشکی تهران در یک روز؛ رئیس هم کناره گیری کرد

رئیس سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ با استعفاء از سمت خود کنار رفت. ساعاتی قبل از او، قائم مقام نظام پزشکی نیز استعفاء کرده بود.

سیدموید علویان رئیس هیات مدیره سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ امروز ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ در نامه‌‌ استعفاء خود خطاب به رئیس سازمان کل نظام پزشکی کشور نوشت: ابتدا باید از اعتماد اعضای محترم نظام پزشکی تهران بزرگ در انتخاب اینجانب به عنوان هیات مدیره و سپس انتخاب اینجانب به عنوان رئیس نظام پزشکی تهران و سپس صدور حکم اینجانب توسط رئیس کل محترم سازمان تشکر نموده و خدای بزرگ را بابت آن سپاسگزار باشم. در این مدت کوتاه تلاش کردم که مطابق قوانین و اسناد بالادستی عمل نموده و حداقل به عنوان یک‌چراغ قوه هرچند ضعیف ، مسیر را برای واقعیت‌ها روشن نمایم. حال که توان ادامه راه را به دلایل جسمانی ندارم از حضورتان کسب رخصت نموده تا امور مرتبط به نظام پزشکی تهران بر زمین نماند. از خداوند متعالی عزت کشور و همکاران و سلامتی مردم را خواستارم.

پیش از ظهر امروز هم دکتر محمد رازی، قائم مقام نظام پزشکی استان تهران با انتشار متنی در اعتراض به برخورد امنیتی با تجمع آرام پزشکان، از سمت خود استعفاء کرده بود.

 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین