کد مطلب: 55146

ادعای سایت ایتالیایی: فیفا فردا حذف ایران از جام جهانی را بررسی می‌کند

ادعای سایت ایتالیایی: فیفا فردا حذف ایران از جام جهانی را بررسی می‌کند

یک منبع خبری در ایتالیا مدعی شده که «منابع نزدیک به فیفا به جولیو مولا گفته‌اند با توجه به اتفاقات اخیر، متهم شدن ایران به نقض حقوق بشر و فشار مجامع بین‌المللی، فیفا بحث حذف تیم ملی از حضور در جام جهانی را در جلسه فردا (شنبه) خود مورد بررسی قرار خواهد داد و در صورت رخ دادن چنین اتفاقی، ممکن است که ایتالیا با دریافت وایلد کارت (سهمیه آزاد) به جام جهانی راه پیدا کند».

یک منبع خبری در ایتالیا مدعی شده که فدراسیون جهانی فوتبال قصد دارد بحث حذف ایران از جام جهانی ۲۰۲۲ را فردا مورد بررسی قرار دهد.

سایت کالچو مرکاتو در خبری به نقل از یک خبرنگار ایتالیایی به نام جولیو مولا نوشت که «فیفا به طور جدی به حذف تیم ملی ایران از جام جهانی فکر می‌کند».

این سایت مدعی شده که «منابع نزدیک به فیفا به جولیو مولا گفته‌اند با توجه به اتفاقات اخیر، متهم شدن ایران به نقض حقوق بشر و فشار مجامع بین‌المللی، فیفا بحث حذف تیم ملی از حضور در جام جهانی را در جلسه فردا (شنبه) خود مورد بررسی قرار خواهد داد و در صورت رخ دادن چنین اتفاقی، ممکن است که ایتالیا با دریافت وایلد کارت (سهمیه آزاد) به جام جهانی راه پیدا کند».

کالچو مرکاتو می‌نویسد: «با توجه به اهمیت بسیار زیاد موضوع، بررسی فوری آن برای حصول یک نتیجه سریع در درستور کار فیفا قرار دارد. منابع فیفا به کالچو مرکاتو اعلام کرده‌اند که این بحث در شورای فیفا مطرح خواهد شد. اگرچه خیلی نمی‌توان به حضور ایتالیا در جام جهانی خوشبین بود، اما این موضوع مورد بررسی قرار خواهد گرفت».

 

منبع خبر : تسنیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار