|
کد مطلب: 54885

هشدار فرمانده کل سپاه به رژیم آل سعود: رسانه‌های خود را کنترل کنید

هشدار فرمانده کل سپاه به رژیم آل سعود: رسانه‌های خود را کنترل کنید

سردار سلامی، فرمانده کل سپاه گفت: ما در هر شرایطی از منافع حیاتی خود دفاع می‌کنیم و تاکیدمان به همسایگان این است که غیرتهاجمی برخورد کنند، منطق سیاسی، بین المللی و قواعد حقوقی هم همین را بیان می‌کند.

سردار حسین سلامی، روز دوشنبه، 25 مهرماه، در مراسم آغاز رزمایش اقتدار نیروی زمینی سپاه پاسداران با شعار «ایران مقتدر» در منطقه عمومی ارس گفت: متاسفانه رژیم صهیونیستی به کشورهای جنوب و شمال غرب ایرن نفوذ کرده است به دولت‌های آن کشورها می‌گوییم اسراییل را به کشور خودتان راه ندهید چرا که رژیم صهیونیستی منشا ناامنی و خباثت است. ما قاطعانه و مقتدرانه از امنیت خودمان در هر شرایطی دفاع می کنیم اما شما دچار مشکل خواهید شد.

وی ادامه داد: اصل مشی ما با همسایگان خود بر اساس دوستی و حسن همجواری و تعامل صحیح سیاسی است، اما اگر از طریق این هماسایگان امنیت ملت ایران به خطر بیفتد و کشورمان تهدید شود آن گاه مشی ما هم تغییر خواهد کرد.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما در هر شرایطی از منافع حیاتی خود دفاع می‌کنیم و تاکیدمان به همسایگان این است که غیرتهاجمی برخورد کنند، منطق سیاسی، بین المللی و قواعد حقوقی هم همین را بیان می‌کند.

 

منبع خبر : انتخاب

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار