کد مطلب: 54875

روزنامه دولت: علی دایی باید حرفش را درباره اسرا پناهی پس بگیرد

روزنامه دولت: علی دایی باید حرفش را درباره اسرا پناهی پس بگیرد

روزنامه ایران نوشت: در اقدامی عجیب علی دایی از فوتبالیست‌های سابق کشورمان در صفحه شخصی خود مدعی برخورد با دانش‌آموزان در یک مدرسه در اردبیل و قتل یک دانش‌آموز شد. انتظار می‌رود علی دایی اشتباه خود را اصلاح کند.

شایعه کشته شدن یک دانش‌آموز در اردبیل در حالی طی روز‌های گذشته مطرح شد که حتی برخی رسانه‌های معاند مانند بی‌بی‌سی نیزاز این دروغ عقب‌نشینی کرده‌اند.

اما در اقدامی عجیب علی دایی از فوتبالیست‌های سابق کشورمان در صفحه شخصی خود این ادعا را تکرار کرد و مدعی برخورد با دانش‌آموزان در یک مدرسه در اردبیل و قتل یک دانش‌آموز شد.

روز گذشته خانواده اسرا پناهی دختری که هفته گذشته بر اثر بیماری درگذشت و رسانه‌های بیگانه او را همان دانش آموز کشته شده معرفی کرده بودند نسبت به اظهار نظر علی دایی واکنش نشان دادند.

عموی اسرا پناهی با انتشار ویدیویی خطاب به کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: «از شما بابت نگرانی‌تان برای حال ما تشکر می‌کنم، اما یک گلایه دارم که پیش از پی بردن به کم و کیف ماجرا و واقعیت در فضای مجازی با حرف‌هایتان ما و خانواده عزادار را آزرده کردید». استناد علی دایی به ادعا‌های کذب رسانه‌های بیگانه درحالی انجام شد که وی با این اقدام به سرمایه اجتماعی خود ضربه زده و در عین‌حال مردم زادگاه خود را دچار نگرانی کرده است.

انتظار می‌رود علی دایی اشتباه خود را اصلاح کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار