|
کد مطلب: 54867

نماینده مجلس: طرح صیانت از فضای مجازی در کمیسیون مجدداً بررسی می‌شود

نماینده مجلس: طرح صیانت از فضای مجازی در کمیسیون مجدداً بررسی می‌شود

حسین بامیری نماینده مجلس با بیان اینکه طرح صیانت در کمیسیون مجدداً قرار است بررسی شود، تشریح کرد: فضای مجازی معایب و مزایایی دارد و اگر آن‌ را قانونمند نکنیم خطرات آن متوجه نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها خواهد بود و اگر فرمایشات رهبر انقلاب را دراین باره مورد توجه قرار می‌دادیم کار به اینجا نمی‌کشید.

حسین بامیری گفت: دشمن با سناریوهای مختلف به انقلاب حمله کرده و با ناامیدی از آن‌ها به سراغ فضای مجازی آمده است.

نماینده‌ی مردم لردگان، خانمیرزا و فلارد در مجلس با اشاره به تصویت قانون اخیر مقابله با دروغگویی در ترکیه اظهار داشت: همه‌ی دنیا برای مدیریت فضای مجازی سازوکاری دارند، مشکل رهاشدگی عجیب در فضای مجازی مال امروز و دیروز نیست و دولت و مجلس گذشته این بحث را جدی نگرفتند.

وی با بیان اینکه طرح صیانت در کمیسیون مجدداً قرار است بررسی شود، تشریح کرد: فضای مجازی معایب و مزایایی دارد و اگر آن‌ را قانونمند نکنیم خطرات آن متوجه نوجوانان، جوانان و خانواده‌ها خواهد بود و اگر فرمایشات رهبر انقلاب را دراین باره مورد توجه قرار می‌دادیم کار به اینجا نمی‌کشید.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: مجلس با درنظر گرفتن فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی باید به این مسئله ورود آگاهانه کند و اگر مجلس، دولت و قوه‌ی قضائیه ورود نکنند عارضه پیش خواهد آمد.

 

منبع خبر : فارس

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار