|
کد مطلب: 54425

سردار اشتری: به گفته نظرسنجی‌ها، علاقه مردم به پلیس در این ایام افزایش یافته

سردار اشتری: به گفته نظرسنجی‌ها، علاقه مردم به پلیس در این ایام افزایش یافته

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم پاسخگوی لطف مردم باشیم، گفت: شاید در طول تاریخ پلیس هیچگاه به این اندازه مورد لطف مردم نبوده است. باید با یک برنامه‌ریزی خوب خدمتگزار مردم باشیم.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم صبحگاه عمومی یگان‌های فراجا که صبح امروز در ستاد کل فرماندهی انتظامی کشور در میدان عطار برگزار شد با حضور در جمع خبرنگاران گفت: شعار هفته فراجا «پلیس خادم مردم و مردم حامی پلیس» است. امیدواریم با این شعار بتوانیم خدمتگزار مردم باشیم. امسال نیز ما مانند سال‌های گذشته گزارشی از اقدامات فراجا ارائه کردیم. یکی از این اقدامات هوشمندسازی است که در قالب پلیس من و پلیس همراه انجام شده است.

وی به حوادث اخیر در کشور نیز اشاره کرد و گفت: از عنایتی که مقام معظم رهبری به فراجا داشتند تشکر می‌کنم. ایشان فرمودند که مردم، نیروی انتظامی و بسیج مظلوم واقع شدند و این موضوع را می‌توانستیم در چهره همکارانمان ببینیم. البته اقتدار نیز در چهره آن‌ها مشاهده می‌شد. افتخار ما امروز ایستادن در کنار مردم و برای مردم است. امیدواریم بتوانیم این راه پرافتخار که راه شهداست را ادامه دهیم.

اشتری تصریح کرد: ما امیدواریم بتوانیم پاسخگوی لطف مردم باشیم. شاید در طول تاریخ پلیس هیچگاه به این اندازه مورد لطف مردم نبوده است. باید با یک برنامه‌ریزی خوب خدمتگزار مردم باشیم. همچنین از رسانه ملی و خبرنگاران نیز تشکر می‌کنم که اخبار را منعکس می‌کنند. از شهدای عزیز نیز یاد می‌کنم که در این چند روز شهید شدند. از خانواده شهدا و جانبازان نیز تشکر می‌کنم.

فرمانده فراجا همچنین طی سخنرانی در مراسم صبحگاه از ارائه بیش از ۱۰۰ میلیون خدمت سالانه از سوی پلیس به مردم خبر داد. او همچنین گفته بود که «طبق گفته برخی از مراکز نظرسنجی، علاقه مردم به فرماندهی انتظامی در این ایام افزایش یافته و این بی‌سابقه است.»

 

منبع خبر : ايسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار