کد مطلب: 54334

پیشنهاد عجیب خبرگزاری فارس برای جایگزینی واتساپ و اینستاگرام

پیشنهاد عجیب خبرگزاری فارس برای جایگزینی واتساپ و اینستاگرام

خبرگزاری فارس با اشاره به فیلترینگ اخیر شبکه های مجازی پیشنهادی راب رای جایگزینی واتساپ و اینستاگرام مطرح کرده است.

فارس نوشت: اینستاگرام و واتس آپ از ابتدای ناآرامی‌های اخیر در ایران فلیتر شده اند.

خبرگزاری فارس، روبیکا و ایتا را به عنوان جایگزینی مناسب برای واتس‌آپ و اینستاگرام در شرایط فعلی پیشنهاد کرده‌ است.

یکی از موارد ضروری در موفقیت شبکه های اجتماعی، اقبال مردمی به آن است و بهترین شبکه اجتماعی با برترین امکانات، تا زمانی که نتواند میزبان ارتباطات واقعی کاربران باشد شانس موفقیت و همه گیری ندارد.

از سوی دیگر، اقبال کاربران به یک شبکه اجتماعی باعث معرفی آن از سوی کاربران به جمعیت زیادی از کاربرها می شود و به یکباره جهشی در پیشرفت آن ایجاد خواهد شد.

اینستاگرام و واتس آپ از ابتدای ناآرامی‌های اخیر در ایران فلیتر شده اند.

 

منبع خبر : فارس
  • ... ارسالی در

    اینها باید فکر جایگزین کردن اینستاگرام و واتساپ رو از سر خودشون بیرون کنن. تجربه فیلترینگ و سانسور شدید که به مردم تحمیل کردن نشون داد هرگز قابل اعتماد نیستند. دولت با بی کفایتی هاش در اداره کشور و تبلیغات رسانه‌ای درست و به جا، ایجاد چنین نارضایتی گسترده ای در بین مردم و عمیق تر کردن شکاف بین طبقات مختلف جامعه، در برابر همه مشکلاتی که بخاطر قطعی اینترنت به مردم تحمیل شده مسئوله. کسی که حقیقت رو بیان می‌کنه و استفاده از رسانه رو به درستی بلده هرگز نیازی به فیلترینگ نداره. فقط بنشینید و ببینید با ادامه اینکار ها چقدر نارضایتی ها افزایش پیدا می‌کنه.

  • مهدی ارسالی در

    قبلاً هم سروش و.....بجای تلگرام معرفی شده بود منتها مورداستقبال قرارنگرفت ،چون به قول کسانی که تست کرده بودند وقتی پیامی ارسال میشد ۳تا تیک میخوردواین سوال پیش آمده بود که تیک سوم مربوط به کجاست، یعنی پیام ارسال شده عیناً برای سرورهم قابل خواندن بود بنابراین چیزی به عنوان حریم خصوصی اصلا مورد توجه سازندگان پیام رسان های داخلی نبوده، بگذریم از اینکه گنجایش ۳میایون کاربر را نداشت

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار