کد مطلب: 53750

وزیر کشور: تداوم فعالیت مواکب و ناوگان حمل و نقل عمومی در مرزها تا ۲۸ صفر

وزیر کشور: تداوم فعالیت مواکب و ناوگان حمل و نقل عمومی در مرزها تا ۲۸ صفر

وزیر کشور گفت: مواکب و ناوگان حمل و نقل عمومی تا ۲۸ صفر به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

احمد وحیدی امروز شنبه،  ۲۶ شهریور در نشست ستاد اربعین استان در شهرستان مهران اظهار کرد: پذیرایی از زوار در پایانه مرزی مهران تا  ۲۸ صفر ادامه دارد و مواکب تا این تاریخ با تمامی ظرفیت فعالیت خواهند داشت و ناوگان حمل و نقل جاده ای نیز همچنان پای کار هستند.

وی با قدردانی از رئیس ستاد اربعین استان و همه دستگاه های اجرایی و وزارتخانه های دخیل در این کنگره عظیم گفت: خوشبختانه تاکنون مشکلی خاصی در اربعین نداشتیم که این مهم نتیجه کار جمعی و تلاش شبانه روزی استاندار ایلام و مجموعه های دخیل در این کنگره عظیم است.

وزیر کشور با اشاره به وقوع تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهرها، گفت: کسانی که با ماشین شخصی به مهران آمدند حتما پس از طی یک مسافت، استراحت کنند و بعد دوباره حرکت کنند.

وی اضافه کرد: باید برای کاهش تصادفات جاده ای فکری بشود و در رسانه ها اعلام شود که رانندگان و زوار که با ماشین شخصی آمده باید استراحت کافی داشته باشند.

وحیدی نقش رسانه ها و صدا سیما را  در کنگره اربعین را بی بدیل دانست و گفت: صدا و سیما و رسانه ها همچون گذشته نقش خود را بخوبی ایفا کردند که در این راستا از آنان قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: کار ها و اقدامات بسیار ارزشمندی در اربعین امسال انجام شد و مواکب با بیشترین ظرفیت پای کار بودند و همه دستگاه نظامی و انتظامی و امنیتی و مرزبانی نیز بیشترین تلاش را داشتند.

وزیر کشور  گفت: از تمامی وزارتخانه به ویژه وزیر نیرو که در تامین برق و آب در اربعین کمک کردند و وزارت راه که در بهسازی و ایجاد زیرساخت‌ها بسیار خوب عمل کردند که قدردانی می‌کنم.

 

منبع خبر : ايسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین