کد مطلب: 53493

توئیت میرسلیم درباره تصمیم دولت؛ شمارش معکوس برای افزایش قیمت بنزین؟!

یک اظهارنظر نماینده تهران حکایت از آن دارد که تصمیم دولت برای افزایش قیمت بنزین و حامل های انرژی جدی است، هر چند شاید موکول به سال بعد شود.

در هفته های اخیر شایعات افزایش قیمت بنزین و حامل های انرژی در حال شدت گرفتن است. با این حال دولت همواره گفته که تصمیمی برای این کار ندارد. آخرین بار بهادری جهرمی، سخنگوی دولت روز پنجم شهریورماه سخنگوی دولت با تکذیب افزایش قیمت بنزین گفت: هیچ برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین نداشته، نداریم و نخواهیم داشت.

روز ۱۹ مردادماه هم معاونت سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین برای امسال وجود ندارد و هرگونه طرح اصلاح قیمتی در قالب قانون بودجه سال آینده تعیین تکلیف خواهد شد.

با این وجود یک توئیت از مصطفی میرسلیم، نماینده تهران شبهات درباره افزایش قیمت سخوت را دوباره بیشتر کرد. او در حساب شخصی توئیتر خود نوشت: تعیین و تثبیت سهمیه سوخت یعنى جلوگیرى از اسراف و راهبندان و مقابله با آلودگى هوا. دولت با جدیت بر تصمیم عاقلانه خود بایستد.

 

111

 

این اظهارنظر اگر درست باشد معنایش این است که تصمیم دولت برای افزایش قیمت بنزین جدی است، هر چند شاید برای امسال عملی نشود اما باید از سال آینده یعنی تنها ۶ ماه دیگر منتظر اجرا شدن آن باشیم. کما اینکه مقامات دولتی هم تمام وعده هایی که برای عدم افزایش قیمت سوخت داده اند را صرفا منوط به شرایط سال جاری کرده اند نه بعد از آن. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار