کد مطلب: 53480

نماینده مجلس: پرسش‌هایم درباره قاسم مکارم شیرازی از سوی ‎رستم قاسمی بی پاسخ مانده

نماینده مجلس: پرسش‌هایم درباره قاسم مکارم شیرازی از سوی ‎رستم قاسمی بی پاسخ مانده

اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس در واکنش به بازداشت مشاور عالی وزیر راه در توئیتی نوشت: پرسش هایم درباره قاسم مکارم از سوی ‎رستم قاسمی بی پاسخ مانده. حتما درباره صرافی عمان، رستوران زنجیره‌ای در عمان، تعامل با پسر وزیر هم ابهاماتی دارم که منتظرم کمر آقای وزیر بهتر شود.

اردشیر مطهری نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس در واکنش به بازداشت مشاور عالی وزیر راه در توئیتی نوشت: رستم قاسمی درباره قاسم مکارم، صرافی عمان، رستوران زنجیره ای در عمان، تعامل با پسر وزیر سئوال دارم؛ تاکنون رستم قاسمی جوابی نداده است.

وی در توئیتی در این باره نوشت: ‌پرسش هایم درباره قاسم مکارم از سوی ‎رستم قاسمی بی پاسخ مانده. حتما درباره صرافی عمان،رستوران زنجیره ای در عمان،تعامل با پسر وزیر هم ابهاماتی دارم که منتظرم کمر آقای وزیر بهتر شود.

گفتنی است که مطهری دیروز در توئیتی در این باره نوشته بود: رستم قاسمی از زمان بازداشت مشاور و بازرس ویژه اش، به جای اینکه پاسخگوی ابهامات باشد روی تخت افتاده است. این درست نیست.

وی افزود: باید بلند شود و پاسخ گوی سوالات و ابهامات مردم و نمایندگان باشد.

مطهری در توئیت دیگری نوشت: شنیدید میگن مشاور عالی و بازرس ویژه ‎رستم قاسمی بازداشت شد؟! ماموران وزارت اطلاعات، قاسم مکارم شیرازی را دقیقا سر قراری که برای دریافت رشوه به صورت یورو ترتیب داده بود، دستگیر کرده اند. از آن روز هم رستم قاسمی کمردرد گرفته، بستری شده. حالا کجا بستری شده نمی دونم. میگن دیگه، ما نمیگیم.

او در ادامه افزود: رستم خان،شفاف سازی کن لطفا! از آقازاده چه خبر؟ از جعفری و درویش زاده چه خبر؟ از تربتی و یوسف پورآذر درخصوص زمین های پردیس بومهن چه خبر؟

 

منبع خبر : خبرآنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین