کد مطلب: 53468

کنایه یک فعال سیاسی اصلاح طلب:

مگر رقیب رئیسی «فساد» نبود؛ پس پرونده ۷۲۰میلیون یورویی وزارت جهاد چیست؟

مگر رقیب رئیسی «فساد» نبود؛ پس پرونده ۷۲۰میلیون یورویی وزارت جهاد چیست؟

علی صوفی گفت: اگر فساد رقیب آقای رئیسی است، با این تفاسیر او دارد از رقیبش شکست می خورد.

دولت رئیسی در حالی دومین سال مسئولیت خود را آغاز کرد که در خیلی از زمینه ها اعم از اقتصادی، سیاست خارجی، اجتماعی، فرهنگی و فناوری رویکرد مشخصی ندارد.

علی صوفی درباره چرایی تداوم سردرگمی دولت سیزدهم در حوزه های مختلف گفت: آقای رئیسی یک صفحه برنامه برای اداره کشور ارائه نکرد و امروز هم می گوید «من وعده ای نداده ام»، خوب معلوم است وقتی برنامه ای نداده، طبیعتا وعده ای هم نداده است اما او نمی تواند منکر این شود که شعارهای زیادی را در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ مطرح کرد.

وی افزود: آقای رئیسی اعلام کرد «رقیب من فساد است»، خوب امروز بگوید «چه طور فساد ۷۲۰ میلیون یورویی در وزارت جهاد کشاورزی رخ داد؟»، اگر فساد رقیب آقای رئیسی است، با این تفاسیر او دارد از رقیبش شکست می خورد. وقتی مصادیق دیگر فساد را هم می بینیم، این طور به نظر می آید که فساد در دولت لانه کرده است.

این تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به افزایش پایه پولی کشور و حجم نقدینگی در جامعه یادآور شد: آقای لیلاز چندی پیش اعلام کرد «روزی ۵ هزار میلیارد تومان افزایش نقدینگی و چاپ اسکناس بدون پشتوانه برای دزدها و اختلاسگران است». بشکه درآمد دولت ته ندارد. خوب آقایان جواب دهند و بگویند «این طور نیست».

 

منبع خبر : نامه نیوز

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین