کد مطلب: 53408

با دعوت نماینده اسلام‌‌‌آباد‌غرب و دالاهو اتفاق افتاد:

خبرنگاران استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی

خبرنگاران استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی

۷۳‌خبرنگار استان کرمانشاه به منظور آشنایی با صحن مجلس و نحوه پیگیری مطالبات مردم توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دعوت «‌مجتبی بخشی پور‌» نماینده حوزه اسلام‌آباد‌غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا کردند.

چهارشنبه ۹ شهریور‌ماه مجلس شورای اسلامی پذیرای ۷۳ خبرنگار استان کرمانشاه به دعوت «مجتبی بخشی‌پور» نماینده شهرستان «‌اسلام‌آباد‌غرب‌ و دالاهو» بود.

این خبرنگاران با هدف آشنایی با فضای مجلس شورای اسلامی و نمایندگان آن‌ها در مجلس و همچنین مشاهده مستقیم پیگیری مطالبات مردمی توسط نمایندگان مردم وارد صحن مجلس شدند.

نماینده مردم شهرستان اسلام‌آباد‌غرب‌ و دالاهو در حین نطق نمایندگان ناطق‌، آن‌ها را به خبرنگاران معرفی و مراحل تصویب یا رد لایحه پیشنهادی آن‌ها را برای خبرنگاران تشریح می‌کرد.

بخشی‌پور‌، نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ضمن استقبال گرم از خبرنگاران دعوت شده‌، هدف از دعوت خبرنگاران به مجلس شورای اسلامی را پاس‌داشت مقام خبرنگار و قدردانی از زحمات آن‌ها در اطلاع رسانی و پوشش مطالبات مردمی و همچنین آشنایی آن‌ها با نحوه مطالبه‌گری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد.

WhatsApp Image 2022-09-01 at 14.13.30 copy

 این نماینده مجلس شورای اسلامی با فراهم کردن شرایط حضور خبرنگاران استان کرمانشاه در مجلس با هماهنگی‌های به عمل آمده خبرنگاران را به تور یک‌روزه تهران شناسی به موزه‌‌ها و نقاط دیدنی تهران دعوت کرد. این تور یک‌روزه با استقبال و امتنان خبرنگاران همراه شد‌‌، به نحوی که بسیاری از آن‌ها از تهیه و انتشار سفرنامه مجلس و تهران خبر دادند.

این نماینده که شهریور‌ماه سال ۱۳۹۹ با آراء قاطع مردم شهرستان اسلام‌آباد‌غرب و دالاهو با کسب آراء قابل توجه مردم با اختلاف فاحش با سایر رقبا نماینده دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی شد.

مجتبی بخشی‌پور از زمان اشتغال در مجلس به عنوان نماینده حوزه انتخابی اسلام‌آباد‌غرب و دالاهو ۱۳۶ طرح و لایحه را مورد بررسی قرار داده و به امضا رسانده است.

در پایان بازدید خبرنگاران از مجلس شورای اسلامی‌، ساختمان مشروطه و همچنین تور یک‌روزه تهران شناسی مراتب امتنان خود را به اطلاع بخشی‌پور و همچنین فریبرز نجفی‌مهر مدیر دفتر او در مجلس شورای اسلامی رساندند.

 این نخستین بار است که یک نماینده مجلس اقدام به دعوت گسترده از خبرنگاران استان حوزه انتخابی کند و این اقدام او مورد تقدیر بسیاری از خبرنگاران این استان قرار گرفت.

حجم ویدیو: 9.46M | مدت زمان ویدیو: 00:00:54 دانلود ویدیو
مولف : شهریار کریمی

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین