کد مطلب: 53056

اتباع خارجی حاضر در تهران شناسنامه‌دار می‌شوند

اتباع خارجی حاضر در تهران شناسنامه‌دار می‌شوند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از شناسنامه‌دار شدن اتباع خارجی در تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «حسین رحیمی» در جمع روسای کلانتری‌های پایتخت با بیان اینکه ساماندهی اتباع بیگانه غیرمجاز در دستور کار است و اتباع حاضر در پایتخت شناسنامه دار می شوند، عنوان داشت: باید از همه امکانات و مقدورات با مدیریت صحیح و شایسته در راستای خدمت هرچه بهتر به مردم بهره بگیریم.

وی با تاکید بر اینکه کلانتری ها باید ملجا و مامن مردم باشند، بیان داشت: اجازه نمی‌دهیم کسی کوچک ترین خدشه ای به امنیت و آرامش و آسایش خاطر شهروندان وارد کند و با اقتدار از امنیت و آرامش جامعه دفاع خواهیم کرد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه کلانتری ها باید سرکشی، نظارت و بازدید هدفمند از مال ها، مجتمع های مسکونی و تجاری، باغ ویلاها و شهرک های محدوده استحفاظی خود را به صورت شبانه روزی در دستور کار خود قرار دهند، عنوان داشت: لازم است که همکاری و تعامل روسای کلانتری ها با مردم و معتمدین محله های تحت استحفاظ آنها روز به روز ارتقا پیدا کند و در راستای ارتقای امنیت و آرامش هم افزایی و هم آفرینی لازم را داشته باشند.

وی افزود: از آنجا که پیشگیری همواره مقدم بر درمان است لازم است شهروندان نیز همیار و همکار خدمتگزاران خود در فراجا بوده و اقدامات لازم را در بحث پیشگیری از وقوع سرقت داشته باشند که به عنوان نمونه می توان با استفاده از ظرفیت نگهبان محله و یا نصب دوربین های مداربسته اقدامات موثری را در مقابله با وقوع سرقت انجام دهند.

سردار رحیمی با تاکید بر لزوم حضور فعال تر روسای کلانتری ها در مساجد افزود: روسای کلانتری ها نیز باید در مساجد و سایر اماکن عمومی حضور پیدا کنند و از نزدیک پاسخگوی دغدغه ها و مشکلات شهروندان باشند.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تکید بر اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، گفت: با همه تلاش و توان خود باید در راستای گره گشایی از مشکلات مردم گام بردارید تا شان و منزلت مردم به نحو مطلوب رعایت شود.

سردار رحیمی با اشاره به شروع پذیرش و استخدام کادر انتظامی در پایتخت، عنوان داشت: لازم است از بین جوانان متعهد و شایسته موضوع جذب و استخدام انجام شود و کسانی جذب و استخدام شوند که مجاهدانه در مسیر خدمت گزاری هرچه بیشتر به مردم تلاش کنند.

 

منبع خبر : انتخاب

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین