|
کد مطلب: 52592

افشاگری پیرهادی نماینده تهران از قصور دستگاه‌های اجرایی در سیل امام‌زاده داوود+فیلم

گزارش پیرهادی نماینده مجلس درباره سیل: دولت به برنامه ملی کاهش خطر و سوانح عمل نکرده است.

محسن پیرهادی، نماینده تهران در مجلس به عملکرد دستگاه های اجرایی و دولتی در سیل اخیر تهران انتقاد کرد. وی  با بیان اینکه بارش امسال یک‌ پنجم بارش سال ۹۸ بود، گفت: ️آخرین لایروبی رودخانه برای سال ۹۸ بوده است.

️پیر هادی خطاب به دستگاه های اجرایی افزود: با اینکه احتمال سیل می دادید راه ها، رستوران ها و امامزاده را تعطیل نکردید. در توجیه این عدم مدیریت به موقع و قاطعانه می گویید هشدار داده اید، پیامک زده اید و بنر هشدار نصب کرده اید، این چه سبک مدیریتی است؟

و️ی تاکید کرد: راهداری باید راه را می بست، استانداری باید به راهور می گفت مسیر را ببندد اما این کارها انجام نشده است. ️جدیت در اعمال قانون نداشتیم و فقط توصیه کردیم.

او که در نشست مجمع نمایندگان استان تهران با مدیران ذیربط در حادثه سیل کن سخن می گفت، افزود: بحث، بحث سو مدیریت است، متاسفانه برخی تعهدی به اجرا و اعمال قانون ندارند و در همه جای دنیا با مدیریت خسارات جانی و مادی حوادث را کنترل می کنند، اما ما با جان عزیزانمان با مسئله روبرو می شویم. 

پیرهادی در مورد نقش یک دستگاه پراید در سیلاب امامزاده داود گفت: مسئله پرایدی که عامل بروز سیل شد درست است. به خودرو اجازه داده اید نزدیک امام زاده در بستر رودخانه پارک کند، بعد سیل آمده خودرو را حرکت داده، جلوی دریچه رودخانه را بسته و جلوی حرکت آب را گرفته است


منبع خبر : خبرآنلاین خبر آنلاین

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار