کد مطلب: 52344

سخنگوی قوه قضاییه: تاج زاده در اوین است / هیچ ابهامی در پرونده او وجود ندارد

مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره علت بازداشت مصطفی تاج زاده گفت: رسیدگی به پرونده آقای تاج زاده در دستگاه قضایی مطابق موازین قانونی بوده و اتهام او اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام بوده است و براساس رسیدگی‌ها، برای او در ۱۷ تیرماه سال جاری قرار تامین از نوع بازداشت موقت صادر شده و الان در بازداشتگاه اوین است.

به گزارش «انتخاب»، ستایشی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که بازداشت سید مصطفی تاجزاده به چه دلیلی انجام شده است؟ چرا محل نگهداری ایشان اطلاع داده نشده است و چرا به صورت ناگهانی این کار انجام شده و از قبل احضاریه به ایشان ابلاغ نشده است، گفت: رسیدگی به پرونده آقای تاج زاده در دستگاه قضایی مطابق موازین قانونی صورت پذیرفته است. اتهام ایشان اجتماع و تبانی و تبلیغات علیه نظام است. در ۱۷ تیر ۱۴۰۱ قرار تأمین به صورت موقت صادر شده است. وی در بازداشتگاه اوین قرار دارند.

او گفت: رسیدگی به پرونده آقای تاج زاده در دستگاه قضایی مطابق موازین قانونی بوده و اتهام او اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام بوده است و براساس رسیدگی‌ها، برای او در ۱۷ تیرماه سال جاری قرار تامین از نوع بازداشت موقت صادر شده و الان در بازداشتگاه اوین است.

او همچنین تاکید کرد که در پرونده تاج زاده جای هیچ ابهامی نیست و همه چیز مشخص است.

 

منبع خبر : انتخاب

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار