کد مطلب: 52196

طارمی و حاج صفی: استوری امروز برخی ملی پوشان برخلاف میل ماست؛ باعث دو دستگی می شود

ساعاتی پیش بود که برخی از ملی پوشان با انتشار یک استوری به حمایت از دراگان اسکوچیچ پرداختند. این مسئله واکنش متفاوت مهدی طارمی و احسان حاج صفی را به همراه داشت.

سردار آزمون، علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی قایدی، سعید صادقی، امیرحسین حسین زاده از جمله بازیکنانی بودند که از اسکوچیچ حمایت کردند البته تعدادی از این بازیکنان بعد از دقایقی استوری خود را پاک کردند.

پس از گذشت ساعاتی از ا ین اتفاق اکنون بازیکنانی مثل مهدی طارمی، سعید عزت‌اللهی و احسان حاج صفی استوری با این مضمون منتشر کردند.

(استوری امروز که تحت عنوان بازیکنان تیم ملی منتشر شده بدون موافقت، هماهنگی، اطلاع و برخلاف میل ما بوده و بی‌احترامی به مجموعه تیم ملی است. صدور بیانیه‌هایی غیر واقعی به نام تیم ملی که براساس منافع شخصی برخی بازیکنان تیم ملی صورت گرفته و باعث دو دسته شدن تیم می شود. 

ما همه سرباز مردم ایران و پرچم خوش‌رنگ کشورمان هستیم و قابلیت‌های‌مان را با تمام  وجود در زمین نشان می‌دهیم و برای نشاندن یک لبخند روی لبان این مردم از جان مایه می‌‌گذاریم. انکار وضعیت بغرنج تیم ملی که با آن مواجه است فقط کوه مشکلات‌مان را بزرگتر می‌کند.)

مهدی طارمی: استوری امروز برخی ملی پوشان برخلاف میل ماست؛ باعث دو دستگی می شود

 
 

 

منبع خبر : انتخاب

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار