کد مطلب: 48621

پلیس ایالت مرکزی هند خبر داد؛

فروش ماری جوانا از طریق سایت آمازون در هند!

پلیس ایالت مرکزی هند از سوءاستفاده آمازون از سرویس‌های الکترونیک برای قاچاق ماری جوانا خبر داد.

به نقل از خبرگزاری رویترز، پلیس مادیا پرادش، ایالت مرکزی هندوستان در پرونده‌ای علیه مدیران اجرایی شرکت آمازون اعلام کرد: آمازون از خدمات الکترونیک برای فروش مواد مخدر و ماری جوانا در مناطق جنوبی آسیا سوءاستفاده می‌کند. در این پرونده فاش نشده که چه تعداد از مدیران ارشد آمازون در این اتهام نقش دارند. پلیس مادیا پرادش در این رابطه اعلام کرد: در هفته‌های اخیر دو نفر را با حدود ۲۰ کیلوگرم ماری جوانا دستگیر کرده که هر دو اعتراف کردند از وب سایت آمازون برای قاچاق این ماده مخدر استفاده کرده اند.

ناروتام میشرا، وزیر کشور هند در این باره گفت: سوء استفاده آمازون از خدمات الکترونیک برای قاچاق مواد مخدر در هند بسیار نگران کننده است. متاسفانه مسئولان آمازون برای انجام تحقیقات و تکمیل پرونده در این خصوص با ما همکاری نمی‌کنند.

هند یکی از بازار‌های کلیدی و مهم برای آمازون است. این غول تجارت الکترونیک آمریکایی بیش از ۶.۵ میلیارد دلار برای فعالیت‌های خود در این کشور سرمایه گذاری کرده است.

در ماه سپتامبر نیز یک منبع آگاه فاش کرد نمایندگان قانونی آمازون با رشوه به مقامات دولتی هند در حال پیشبرد اهداف خود در این کشور هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار