کد مطلب: 48160

جریمه ها ناچیز است؛

تخلفات ایرلاین‌ها ادامه دارد

در شرایطی که سازمان هواپیمایی کشوری چندی پیش بالاخره از تعلیق مجوز تعدادی از مسیرهای پروازی هفت شرکت هواپیمایی داخلی به دلیل گران‌فروشی و عدم رعایت برخی پروتکل‌های بهداشتی خبر داده بود، این تخلفات همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد که این جریمه تاثیر چندانی روی ایرلاین‌ها نداشته است.

پس از افزایش یک باره قیمت بلیت هواپیما که از ابتدای تیر امسال از سوی شرکت‌های هواپیمایی رخ داده بود، جلسات متعددی بین مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری، وزیر راه وشهرسازی و نمایندگان ایرلاین‌ها برگزار شد که نهایتا نتیجه‌ای نداشت و شرکت‌های هواپیمایی به بهانه شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های کرونایی هزینه‌زا اقدام به افزایش قیمت بلیت هواپیما کردند.

این اتفاق در حالی رخ داد که سازمان هواپیمایی کشوری اقدام موثری برای جلوگیری از این افزایش قیمت انجام نداد و نهایتا نرخ پروازهای داخلی تا بیش از ۳۰ درصد افزایش پیدا کرد. جالب‌تر اینکه در این روزها نه تنها قیمت بلیت هواپیما افزایش یافته بلکه پروتکل‌های بهداشتی هم از سوی شرکت‌های هواپیمایی نادیده گرفته می‌شود و این مسئله بارها صدای اعتراض مردم و نمایندگان مجلس را درآورده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار