کد مطلب: 47871

تماشای فوتبال در سینما به جای ورزشگاه

بازی فوتبال ایران و کره را در سینما ببینید

در حالیکه بازی امروز ایران و کره جنوبی به دلیل شیوع کرونا بدون تماشگر برگزار می‌شود تماشگران برای تماشای بازی به سمت محیط‌های سربسته کافه و سینما هدایت شده‌اند.

اگرچه قرار بود بازی فوتبال ایران و کره جنوبی در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی قطر با حضور تماشگران و البته حضور زنان باشد اما در فاصله دو روز مانده به بازی، حضور تماشاگران لغو شد و این بازی فوتبال بدون تماشاگر برگزار میشود.

اما براساس آنچه در شورای صنفی نمایش تصویب شده سینما‌ها می‌توانند بازی فوتبال ایران و کره جنوبی را پخش کنند. این بازی امروز (۲۰ مهرماه) ساعت ۱۷ پخش می‌شود.

صابری سخنگوی انجمن سینماداران گفت: هر سینمایی که بخواهد می‌تواند بازی فوتبال ایران و کره‌جنوبی در چارچوب رقابت های انتخابی جام جهانی را پخش کند.

وی افزود: قیمت بلیت تماشای آنلاین و حضوری این بازی در سینما ۳۰ هزار تومان است و مخاطبان می‌توانند از درگاه اینترنتی سینماها هم اکنون بلیت خود را خریداری کنند.

محمدرضا صابری درباره پخش بازی ایران با کره جنوبی در سینماها گفت: بر اساس جلسه‌ای که در شورای صنفی نمایش داشتیم مقرر شد سینماها بازی فوتبال ایران و کره جنوبی را بتوانند پخش کنند، بنابراین مخاطبان علاقه‌مند می‌توانند هم به شکل آنلاین و هم به شکل حضوری این بازی را از طریق آنلاین و در سالن سینما تماشا کنند.

درحال‌حاضر تنها پردیس سینمایی «ملت» تهران بلیت‌های بازی امروز را به قیمت ۳۰ هزار تومان در سامانه سینماتیکت عرضه کرده است

در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال نامه نگاری های لازم برای اخذ مجوز حضور تماشاگران از فیفا و AFC را انجام نداده است، وجود داشت که با توجه به ممنوعیت حضور تماشاگران در این دیدار، به نظر می‌رسد این شایعات رنگ واقعیت به خود گرفته است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار