کد مطلب: 47848

اکبر خرمدین همچنان در زندان است

خروج پدر بابک خرمدین از زندان تکذیب شد

روز گذشته خبری مبنی بر بستری شدن اکبر خرمدین در بیمارستان منتشر شده، اما طبق پیگیری‌ها مشخص شد که وی در زندان به سر می‌برد.

اخیرا خبری مبنی بر بستری شدن پدر بابک خرمدین در بیمارستان به علت ابتلا به کرونا  و وخامت احوال وی منتشر شد. اکبر خرمدین پدر بابک خرمدین کارگردان سینمای ایران است که  پسرش را به قتل رساند و جسد او را مثله کرد. کشف جسد مثله شده در سطل زباله شهرک اکباتان  آغاز پرده برداری از یک قتل عام خانوادگی بود که اکبر خرمدین و همسرش طی بازجویی های به عمل آمده به آن اعتراف کردند. 

آرزو  و فرامرز دختر و داماد این پدر بودند که هر دو قربانی جنایت های اکبر خرمدین شده و به قتل رسیدند. مادر، خواهر و برادران فرامرز که از قضا خواهرزاده اکبر خرمدین نیز بود از این قاتل شکایت کردند اما از قصاص وی صرف نظر کردند. در هر حال پس از تکمیل تحقیقات، پرونده به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده و حکم نهایی به زودی در شعبه پنجم دادگاه کیفری مشخص خواهد شد.

با  پیگیری های خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، از روابط عمومی سازمان زندان های استان تهران خبر بستری شدن اکبر خرمدین تکذیب شد و وی در حال حاضر در زندان به سر می برد. بر اساس آخرین اطلاعات اکبر خرمدین هنوز در بازداشت است. 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار