کد مطلب: 46803

کارکنان شرکت مارگارین دز اول واکسن کرونا را دریافت کردند

با پیگیری و تلاش دکتر خلخالی مدیر عامل شرکت مارگارین و رایزنی که با وزارت بهداشت انجام داد، کلیه کارکنان و پرسنل این شرکت واکسینه شدند.

دکتر خلخالی در مراسم آغاز واکسیناسیون پرسنل این شرکت بیان کرد: با توجه به نگرانی و دغدغه هایی که از ابتلا شدن به بیماری کرونا وجود داشت و همچنین طرح واکسیناسیون ملی ما هم تمام تلاش خود را در جهت ایجاد آرامش و تامین محیطی سالم در شرکت مارگارین جهت واکسینه کردن خانواده بزرگ مارگارین به کار گرفتیم که الحمدلله این امر محقق شد و بزودی شاهد واکسینه شدن پرسنل خواهیم بود.

 

مدیر عامل شرکت مارگارین اظهار داشت : طبق برنامه هماهنگ شده و همچنین در راستای پیشگیری و بهبود اوضاع بیماری کووید 19حدود یک هزار پرسنل شرکت مارگارین اولین دز واکسیناسیون کرونا را در روزهای 8 و 9 شهریور دریافت خواهند کرد  و قرار است دز دوم واکسیناسیون نیز در ماه آینده انجام شود.

 

وی خاطرنشان کرد:اجرای طرح سراسری واکسیناسیون، ریسک ابتلا به بیماری کرونا در‌این شرکت به حداقل خواهد رساند و البته به کارکنان توصیه می شود تا همچنان استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی را تا مهار کامل کرونا در اولویت قرار دهند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار