کد مطلب: 53470

شهادت استوار یکم کیوانلو در عملیات دستگیری سارقان منزل

شهادت استوار یکم کیوانلو در عملیات دستگیری سارقان منزل

به گزارش پایگاه خبری پلیس حوالی ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح امروز در پی مراجعه یکی از شهروندان به واحد گشت موتوری کلانتری نامجو مستقر در میدان سپاه و اعلام این که سارقان در حال سرقت از منزل خواهر او هستند و خواهرش تنها در منزل به سر می‌برد. بلافاصله با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع اعلام شده واحد گشت موتوری( راکب و ترک نشین) در محل حضور پیدا می کنند.

به محض ورود ماموران، با سرعت عمل ماموران یکی از سارقان سریعا دستگیر می‌شود و سارق دوم که از منزل خارج و اقدام به فرار می‌کند توسط استوار یکم کیوانلو تعقیب و دنبال می‌شود که در این تعقیب و گریز سارق دوم  ناغافل با چاقو ضربه‌ای به سینه استوار کیوانلو وارد می کند که علیرغم جراحت وارده استوار کیوانلو سارق را دستگیر می‌کند.

 

بلافاصله استوار کیوان لو به بیمارستان انتقال داده شد اما به به دلیل شدت جراحت وارده این مامور شجاع و وظیفه شناس به شهادت رسید.

 

در بررسی های صورت گرفته مشخص  شد که سارقان پس از ورود به منزل دست و پای خانمی که در منزل بوده را بسته و در حال سرقت وسایل قیمتی منزل بودند که ماموران وارد عمل می شوند.

 

شهادت مجاهدی دیگر از تبار حافظان امنیت و آرامش

 

سردار حسین رحیمی در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت استواریکم کیوان لو، بیان داشت: پلیس امروز در خط مقدم برخورد با ناهنجاری ها و جرایم مختلف است و اجازه نخواهد داد کسی خدشه ای به امنیت و آرامش و آسایش خاطر شهروندان وارد نماید.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید براینکه شهادت هنر مردان خداست که با هنرمندی خود امنیت و آرامش جامعه را تضمین می کنند، عنوان داشت: شهادت مجاهدی دیگر از تبار حافظان امنیت و آرامش بار دیگر نشان داد که تا پای جان از امنیت و آرامش شهروندان دفاع خواهیم کرد .

وی افزود: مجاهدت و ایثار و دلاوری های شهید استواریکم کیوان لو در قاموس ایثار و شهادت این مرز و بوم برای همیشه خواهد درخشید و از یاد و خاطر همگان ماندگار خواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار

پربازدید ترین