کد مطلب: 51832

پوزش از همراهان فراز

روزنامه اینترنتی فراز در روزهای گذشته به دلیل بروز مشکل فنی در سرور شرکت‌ پشیبان فنی خود با اختلال در به روزرسانی خبرها به ویژه انتشار فیلم‌ و عکس مواجه شد که بدینوسیله از مخاطبان گرامی پوزش می‌خواهیم.

در نخستین ساعت‌های بامداد روز شنبه‌‌ای که گذشت، خبرنگاران فراز با مشکل به روز کردن و انتشار فیلم‌های تولیدی - اعم از خبری و تحلیلی- مواجه شدند. در بدو بروز این اختلال، با گروه نرم‌ افزاری آسام  به عنوان شرکت متولی و مسوول پشتیبانی فنی سایت تماس گرفته شد و وعده حل مشکل در کوتاه‌ترین زمان داده شد. این وعده متاسفانه جامه عمل نپوشید و فراز نتواسنت چنانکه باید و شاید، انتظارات به حق خوانندگان خود را بر آورده کند. مع‌الاسف این اختلال فنی صبح روز سه شنبه به اوج خود رسید و برای ساعاتی حتی امکان دسترسی به کارتابل خبری از خبرنگاران فراز سلب شد. 

 

 

به هر روی اختلال سرانجام بعد از ظهر سه شنبه بر طرف شد و مسوولان گروه نرم افزاری آسام متعهد شدند که دیگر در آینده شاهد چنین رخدادهای تلخی نباشیم.

 

مجموعه روزنامه اینترنتی فراز ضمن پوزش از همگی مخاطبان، امیدوار است بتواند با تلاش بیش‌تر، موجبات رضایت شما همراهان همیشگی را فراهم کرده و اعتماد روزافزون شما را جلب نماید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار