کد مطلب: 51244

پرداخت بیش از ۲۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی توسط بانک ملی ایران

بانک ملی ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود طی سال های گذشته، با توزیع عادلانه تسهیلات گام های مهمی به منظور توسعه طرح های خود اشتغالی فراگیر ملی و زمینه سازی برای توسعه مناطق کشور برداشته است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با توجه به آن که عملکرد قابل‌قبول طی دوره فعالیت در عاملیت اجرا و پرداخت تسهیلات طرح‌های ملی ازجمله خود اشتغالی و اشتغال فراگیر داشته، توانسته است اقداماتی مهم را در حوزه مسئولیت های اجتماعی به جامعه هدف سازمان‌های حمایتی از جمله بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد شهید نیز به نحوی شایسته رقم بزند. از این رو طی سال گذشته، در مجموع تعداد ۴۴ هزار و ۵۸۲ فقره تسهیلات خود اشتغالی به ارزش ۲۷ هزار و ۹۰۹ میلیارد و ۳۳۵ میلیون ریال به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و بنیاد شهید پرداخت کرده است.

طی مدت یاد شده، ۴۱ هزار و 389 فقره تسهیلات خود اشتغالی به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، 2 هزار و 524 فقره تسهیلات خوداشتغالی به افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی و همچنین ۶۶۹فقره تسهیلات خوداشتغالی به افراد تحت تکلف بنیاد شهید تخصیص یافته که ارزش ریالی این تسهیلات به ترتیب بالغ بر 25 هزار و 927 میلیارد و ۴۵ میلیون ریال، 1 هزار و ۳۴۸ میلیارد و ۹۰ میلیون ریال و همچنین ۶۳۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بوده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار