کد مطلب: 49650

با خیال راحت، امانات خود را به بانک پاسارگاد بسپارید

صندوق امانات، مکانی امن و مطمئن در بانک جهت حفظ و نگهداری از اسناد، اموال و اشیاء گران‌بها و مجهز به سیستم‌های مدرن ایمنی و حفاظتی است که مشتریان می‌توانند با اجاره این صندوق‌ها هرگونه اسناد و مدارک و اشیاء با ارزش خود را با خاطری آسوده در این مکان نگهداری نمایند.

به‌منظور رفاه حال سپرده‌گذاران بانک پاسارگاد و تأمین امنیت و آسودگی خاطر ایشان، صندوق امانات بانک پاسارگاد آماده ارائه خدمات به مشتریان حقیقی و حقوقی ارجمند می‌باشد. بر‌این‌اساس، مشتریان حائز شرایط، می‌توانند اشیاء گران‌بها، اسناد و... را در این صندوق‌ها که در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ در اختیارشان قرار می‌گیرد، به امانت بگذارند.

اگر شما در یکی از شهرهای تهران،کرج، تبریز، اردبیل، مشهد، شیراز، رشت، ساری، کرمان، اهواز، دزفول، قشم و شهرکرد ساکن باشید، به‌راحتی می‌توانید امانات خود را به شعبه‌های منتخب بانک پاسارگاد بسپارید.

 

شرایط لازم برای اشخاص حقیقی:

  • متقاضی استفاده از صندوق امانات باید دارای حداقل 18 سال سن باشد.
  • برای متقاضی دریافت صندوق امانات در استان‍های تهران و البرز، برخورداری از حداقل معدل موجودی 6 ماهه به میزان 50میلیون ریال در حساب جاری یا 100میلیون ریال در حساب کوتاه مدت و برای سایر استان‌ها 25میلیون ریال در حساب جاری یا50میلیون ریال در حساب کوتاه مدت درنظر گرفته شده است.
  • همچنین در استان‌های تهران و البرز هنگام ارائه درخواست اجاره صندوق امانات، بایستی سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت با حداقل مبلغ 500میلیون ریال داشته باشید که این میزان برای سایر استان‌ها 250میلیون ریال است.
  • درصورتی‌که شما در شعبه‌ فاقد صندوق امانات حساب داشته باشید، می‌توانید با دریافت معرفی‌نامه از شعبه خود، از خدمات نزدیک‌ترین شعبه مجهز به صندوق امانات بهره‌مندشوید.

 

نحوه استفاده:

صندوق مورد اجاره، توسط مشتری یا وکیل قانونی وی، در طول ساعات اداری قابل بهره‌برداری است.

 

شرایط و هزینه واگذاری صندوق:

  • مدت زمان قرارداد اجاره صندوق امانات حداقل یک‌سال و قابل تمدید است.
  • اجاره‌بها سالانه: هر سانتی‌متر مکعب حجم 120 ریال (حداقل 600.000 ریال) است.
  • ودیعه اجاره بها: 8 برابر مبلغ اجاره بها و حداقل مبلغ 4.800.000 ریال است.

 

گفتنی است شرایط اعلام شده مربوط به شعبه‌های دارای ظرفیت خالی می‌باشد و علاقه‌مندان به بهره‌مندی از این خدمت می‌توانند برای آگاهی از شرایط واگذاری صندوق به اشخاص حقوقی و سایر اطلاعات مورد نیاز به شعبه‍های بانک پاسارگاد مراجعه کنند و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره 82890 تماس حاصل فرمایند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار