کد مطلب: 48754

بهترین زمان خرید

انجام بعضی خریدها در طول یک روز استراتژیک در هفته می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. برای مثل، طبق گفته FareCompare.com، صبح‌ها و بعد از ظهرهای سه‌شنبه بهترین زمان‌ها برای خرید بلیت هواپیما هستند (البته باید مطمئن شوید که حداقل دو تا چهار هفته پروازی نخواهید داشت.) چهارشنبه‌ها نیز برای خرید مواد غذایی مناسب هستند

فاکتورِ روز: انجام بعضی خریدها در طول یک روز استراتژیک در هفته می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. برای مثل، طبق گفته FareCompare.com، صبح‌ها و بعد از ظهرهای سه‌شنبه بهترین زمان‌ها برای خرید بلیت هواپیما هستند (البته باید مطمئن شوید که حداقل دو تا چهار هفته پروازی نخواهید داشت.) چهارشنبه‌ها نیز برای خرید مواد غذایی مناسب هستند (طبق دستور وب‌سایت دستور غذای Taste of Home). در این روز، اغلب گزینه‌های جدید برای فروش ارائه می‌شوند و ممکن است حتی فروشگاه‌های مواد غذایی‌ای را پیدا کنید که غذای هفته گذشته را برای فروش گذاشته‌اند.

خارج از فصل خرید کنید. اگر می‌خواهید کباب‌پز، مبلمان پاسیو و یا ماشین چمن‌زنی بخرید، پیش از شروع فصل سرما اقدام به انجام این کار کنید. مثلاً در ماه نوامبر، زمانی که هوا هنوز سرد است اما مردم اغلب‌شان وسایل زمستانی خود را خریداری کرده‌اند. گال می‌گوید: «خرده‌فروشان پوشاک، جهت آماده شدن برای موجودی‌های تازه‌ی فصلِ پیشِ‌رو، تخفیف‌های شدیدی روی اجناس‌شان می‌گذارند... تجهیزات فصلی نظیر ژاکت و شلوار اسکی و اسنوبورد و چوب اسکی.»

 

 

 

 

مترجم : مونس نظری

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار